Aká je hotovostná pôžička Kešovka?

Aká je hotovostná pôžička Kešovka?

Pôžička Kešovka je produktom spoločnosti Teleservis plus a.s ktorá poskytuje úvery pre ľudí ktorí sa ocitli vo finančnej núdzi už od roku 1997. Od začiatku svojho pôsobenia na Slovensku poskytla úvery viac ako 70000 klientom. Spoločnosť Teleservis sídli na adrese: Staré Grunty 7, 841 04 Bratislava.

Predstavenie produktu

Jedná sa o neúčelový úver, ktorý môžete použiť na čokoľvek a poskytuje sa vo výške od 200 €. Maximálny objem úveru je stanovený na 1700€. Doba splatnosti nie je pevne daná a záujemca si tak môže vybrať ľubovolný počet mesačných splátok. Základným predpokladom na schválenie žiadosti je pravidelný mesačný príjem žiadateľa, ktorý musí postačovať na mesačné splátky aj s úrokmi. Ďalšou podmienkou je vek od 18 rokov a trvalý pobyt na Slovensku. Pôžička Kešovka je určená pre zamestnaných ľudí, pre dôchodcov alebo živnostníkov.

Ak máte záujem o tento úver, žiadosť si môžete podať dvomi spôsobmi:

  1. Vyplnením online formulára priamo na webe kesovka.sk, kde musíte vyplniť nasledovné údaje: meno, priezvisko, adresa trvalého pobytu, mobil, email. Po odoslaní tohto formulára Vás bude v krátkej dobe kontaktovať pracovník spoločnosti s ktorým si dohodnete termín osobného stretnutia za účelom získania informácii o ich úverovom produkte. Spoločnosť Teleservis plus má osvedčený spôsob ako zhodnotiť „rizikovosť klienta“ alebo ak chcete jeho úverové riziko – návštevou klienta v jeho domácnosti. Na základe toho, ako má klient domácnosť usporiadanú, aké je jej vybavenie a ako odpovedá na otázky finančného agenta buď úver dostane alebo nie.

  2. Ďalšou možnosťou je požiadať telefonicky, na info linke 0850 166 666. Po krátkom rozhovore Vám bude pridelený finančný agent, podľa miesta Vášho trvalého bydliska s ktorým je nutné dohodnúť si osobné stretnutie.

kesovka logoNiektorým žiadateľom však osobné stretnutia veľmi nevyhovujú, čomu sa dá celkom rozumieť. Nie každému je totižto príjemné ak ho navštívi úplne cudzí človek v domácnosti a obzerá si jej zariadenie. Z tohto hľadiska Kešovka nereaguje pružne na potreby ľudí, ktorí si chcú napríklad požičať bez nutnosti osobného stretnutia. Ak aj vy patríte k týmto ľuďom, mali by ste sa obrátiť na inú nebankovú spoločnosť, ktorá umožňuje svojim klientom vybaviť úver od A po Z na diaľku. Medzi takéto firmy patrí napríklad Cetelem alebo spoločnosť Quatro, ktoré okrem jednoduchšieho spôsobu podania žiadosti cez internet ponúkajú aj oveľa lepšie úrokové sadzby a transparentnejšie podmienky spolupráce.

Splácanie

Mesačné splátky sú vyberané finančnými agentmi v hotovosti. Každý mesiac, klienta navštívi zamestnanec spoločnosti doma a vyberie mesačnú splátku. Chýba možnosť poslať mesačnú splátku bezhotovostne, priamo na účet veriteľa.

Doklady potrebné pre poskytnutie

Pre zriadenie pôžičky budete potrebovať

  • doklad o výške príjmu (ak ste zamestnanec potvrdenie od zamestnávateľa, výplatné pásky, výpis z účtu u živnostníkov živnostenský list, posledné daňové priznanie, ak ste dôchodca tak je potrebné predložiť výmeru dôchodku)

  • pracovnú zmluvu (v prípade že ste zamestnanec)

  • doklad preukazujúci adresu bydliska (napríklad faktúra za telefón, SIPO…)

Zhrnutie

Kešovka poskytuje drahé hotovostné pôžičky, ktorým chýbajú aj výhody nebankových úverov – jednoduchosť zriadenia prostredníctvom internetu. Úver je možné dostať len po osobnej návšteve finančného agenta u Vás doma, takže o nejakej jednoduchosti vybavenia nemôže byť ani reči. Detaily získania a podmienky spolupráce s firmou Teleservis Plus sa taktiež nemáte šancu dozvedieť skôr ako na osobnom stretnutí, čo je v mnohých prípadoch strata času ako záujemcu o úver tak aj finančného agenta. Na web stránke spoločnosti nie sú uvedené žiadne obchodné podmienky, taktiež chýba online kalkulačka na vypočítanie mesačnej splátky, ktorá je dnes už štandardom.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia