Autobazar.eu ponúka ojazdené autá na predaj

Autobazar.eu ponúka ojazdené autá na predaj

Stránka Autobazar.eu patrí k top najnavštevovanejším portálom ojazdených ale aj nových vozidiel (prostredníctvom webu noveauto.sk) na Slovensku a v Českej republike. V ponuke sú okrem osobných áut aj nákladné vozidlá, kamióny, ťahače, motorky, štvorkolky, ba dokonca aj autobusy lode a člny. Ak hľadáte lacné ojazdené auto, tak túto stránku nemôžete pri svojom „snorení“ vynechať. V ponuke je totižto vyše 310 tisíc inzerátov od rôznych predajcov z rôznych kútov Slovenska a Českej republiky, medzi ktorých patria súkromné osoby ale aj iné slovenské „kamenné“ autobazary. Každopádne sa oplatí pozerať najmä ponuky od súkromných predajcov, s ktorými môžete zjednať férovú zľavu a na rozdiel od ponúk autobazarov nemusí platiť aj sprostredkovateľa.

Sympatické na tejto službe je, že sa nesnaží vnucovať ďalšie služby ako napríklad ponuku financovania vozidiel na úver či na leasing. Spoločnosť tak ponúka iba to, čo bolo hlavným motívom zriadenia webu – poskytovanie priestoru pre internetový predaj, nič viac a nič menej.

autobazar.eu logoNa portáli autobazar.eu môže inzerovať ktokoľvek, kto chce ponúknuť ojazdené auto na predaj. Inzercia je však spoplatnená – na aktiváciu inzerátov je potrebné odoslať aktivačnú sms správu. Predajca môže samozrejme pridávať obrázky ponúkaného vozidla a pridať telefonický kontakt, na základe ktorého ho môžu záujemcovia kontaktovať napriamo. Komunikácia s predajcom je možná aj prostredníctvom vyplnenia kontaktného formulára. Email predajcov sa nezverejňuje, z dôvodu ochrany pred nevyžiadanou poštou.

Pre kupujúcich je zaujímavou službou takzvaná mapa cien, na základe ktorej si v priebehu pár sekúnd zistíte priemernú cenu áut požadovanej značky a typu vozidla inzerovaných na tomto webe za posledných 30 dní. Priemerná cena Vám poslúži pri prípadnom vyjednávaní zľavy s predajcom.

Nová aplikácia pre Android

Tí, ktorí radi šetria čas a majú radi veci „poruke“ istotne ocenia aplikáciu Autobazar EU pre Android, ktorú je možné zdarma stiahnuť v Google Play Store. Aplikácia umožňuje vkladanie a spravovanie nových inzerátov, ďalej filtrovanie výsledkov podľa rôznych kritérií pomocou inteligentného fulltextového vyhľadávača s našepkávačom a s počtom výsledkov. Táto aplikácia poslúži najmä vtedy, ak zrovna nie ste pri počítači, no má zopár „múch“ ktoré by bolo dobré vychytať – filtre niekedy nefungujú ako majú a aplikácia často padá, čo je zatiaľ najväčší problém. Snáď sa pri najbližšej aktualizácii dočkáme lepšie fungujúcej verzie.

prehladnahlad

zoznamvyhladavanie

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia