Axa prichádza s novým poistením Domov IN ktoré sa dá ľubovoľne vyskladať

Axa prichádza s novým poistením Domov IN ktoré sa dá ľubovoľne vyskladať

Skupina AXA v marci spustila predaj svojej produktovej novinky s názvom Domov IN, čo je poistenie majetku a zodpovednosti za škodu v trochu inom prevedení ako ho poznáme z konkurenčných poisťovní. Výhodou je, že poistenie si môže klient vyskladať tak, aby mal na jednej zmluve pokryté všetky druhy rizík spojené s bývaním, zodpovednosť za škodu, právnu ochranu rodiny a bezpečný nákup na internete.

Asistenčné služby v cene, garancia príchodu volanej asistencie do hodiny

Samozrejmosťou ku všetkým variantom poistenia Domov IN sú asistenčné služby, ktoré sú už automaticky zahrnuté v cene poistenia. Možnosť využiť asistenčné služby sa nevzťahuje len na samotného poisteného, ale aj na všetky osoby trvalo žijúce s poisteným v spoločnej domácnosti.

Asistencia zahŕňa technickú pomoc, právne poradenstvo, asistenciu v prípade hospitalizácie, choroby a neprítomnosti člena domácnosti. Pomoc odborníkov oceníte v neočakávaných situáciách ako sú zabuchnuté kľúče vo dverách, prasknuté vodovodné potrubie, alebo spory so susedmi. Poisťovňa Axa navyše garantuje príjazd privolanej asistencie do jednej hodiny, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Pokiaľ by sa im predsa len do hodiny nepodarilo prísť, vyplatia Vám 20 € ako odškodné za dlhšie čakanie.

Na výber sú tri varianty poistenia

axa logoAXA poisťovňa ponúka novinku Domov IN v troch rôznych balíčkoch poistenia ktoré sa líšia jednak rozsahom poistného krytia a limitmi plnenia. Ak sa chcete v budúcnosti vyhnúť akýmkoľvek výdavkom v súvislosti s poistnou udalosťou, môžete si tiež zvoliť nulovú spoluúčasť.

Najlacnejšia varianta, balíček MINI je bez zodpovednosti za škodu a odcudzenie. Táto základná verzia je vhodná pre klientov ktorí hľadajú poistenie nehnuteľnosti za účelom vinkulácie poistného plnenia v prospech banky a pre tých, ktorí chcú len základný rozsah poistenia nehnuteľnosti za čo najnižšiu cenu. Balíky KLASIK a MAXI majú v cene okrem asistenčných služieb aj poistenie zodpovednosti za škodu vo variante ŠTANDARD.

V rámci balíka KLASIK klient automaticky získava predĺženú záruku na vybrané spotrebiče.

Najdrahšia varianta, balík MAXI je vhodný pre klientov, ktorí chcú maximálny rozsah poistených rizík. V cene tohto balíka sú poistené napríklad porasty na dvore, poškodenie zateplenej fasády alebo poistenie zodpovednosti za škodu z vlastníctva nehnuteľnosti.

Ku všetkým variantom je možné uzatvoriť pripoistenie pre prípad škôd spôsobených záplavami, dojednať si pripoistenie právnej ochrany vrátane pripoistenia SAFE online (pomoc pri zneužití platobných prostriedkov treťou osobou pri nakupovaní cez internet). Poistenie je možné dojednať buď samostatne, alebo ho ľubovoľne kombinovať s rôznymi pripoisteniami tak, aby čo najviacej vyhovovalo Vaším potrebám.

Nová segmentačná stratégia, ktorú poisťovňa začala používať v rámci neživotného poistenia, sa vytvoril priestor určenie férovej ceny pre každého klienta. Výhodnejšiu sadzbu poistného získate napríklad, ak bola Vaša nehnuteľnosť počas predchádzajúcich 5 rokov poistená, pokiaľ chcete poistiť byt, ktorý sa nenachádza na prízemí alebo ak poisťujete novo zakúpenú nehnuteľnosť.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia