Baumax vydáva nové zákaznícke karty, ktoré oprávňujú na zľavy do 10%

Baumax vydáva nové zákaznícke karty, ktoré oprávňujú na zľavy do 10%

Baumax, veľkoobchod v oblastiach stavby, bývania, záhrady a náradia, vie ako si udržať svojich zákazníkov a prilákať nových. Okrem pravidelného vydávania Baumax letáku, kde sa dá nájsť tovar s až 70 % zľavami, dobrou správou pre tých, ktorí chcú za každý nákup ušetriť ešte viac, je nová zákaznícka karta.

Baumax karta započíta všetky zrealizované nákupy, pri ktorých ju zákazník predloží. Všetky nákupy sa kumulujú počas celého zúčtovacieho obdobia, ktorým je jeden kalendárny rok. Od výšky obratov dosiahnutých na karte sa potom vypočíta výška ročného bonusu a to nasledovne:

  • 10% bonus získate, ak počas roka nakúpite v hodnote viac ako 8000 €
  • 5 % bonus získate, ak počas roka nakúpite v hodnote viac ako 3000 €
  • 2 % bonus sa začne pripisovať už po prvom nákupe, stačí ak v predajni Baumaxu utratíte minimálne 1 €

Dostanete poukážku na nákup ďalšieho tovaru

baumax kartaRočný bonus, ktorý „zarobíte“ počas roka sa vypláca vo forme poukážky na nákup ďalšieho tovaru. Poukážku musíte použiť počas 3 mesiacov plynúcich od 1. kalendárneho dňa mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom bola poukážka vystavená.

Poukážka sa posiela na adresu zákazníka po uplynutí tkz. zúčtovacieho obdobia, ktoré je maximálne 60 dní. Poukážku na ďalší nákup je nutné použiť jednorázovo a klient nemá nárok na vyplatenie v hotovosti, čo je dosť veľká škoda. Všetci predsa dobre vieme, že pri nákupoch nás najviacej lákajú práve peňažné odmeny…Snáď sa peňažných odmien dočkáme vo verzii č. 3 tejto zákazníckej karty:)

Na prvý pohľad sa môže zdať minúť 8000 € v jednom obchode za rok veľmi veľa, no keď staviate alebo si zariaďujete domácnosť, tak viete, že aj desať tisíc sa dá minúť „šmahom ruky“. Stačí ak si kupujete kvalitnejšie podlahy, kúpeľňu si zariaďujete značkovými výrobkami…a tisícky eur len tak lietajú. S Baumax kartou si potom môžete aspoň o rok niečo pekné kúpiť…

Okrem ročného bonusu držitelia zákazníckej karty získavajú exkluzívne zľavy na vybraný tovar, občas nejaké kupóny na dodatočné zľavy, projektové služby, garanciu vrátania peňazí do 14 dní od nákupu, narodeninové prekvapenie, špeciálne akcie, VIP pozvánky, súťaže pre držiteľov karty a uvítací kupón.

Bonus sa nepripisuje vždy…

Ako pri každej akciovej ponuke, aj v prípade Baumax karty existujú isté výnimky, kedy sa do celkového obratu nebude započítavať nákup:

  • pri ktorom bola uplatnená poukážka z ročného bonusu
  • pri nákupe darčekových poukážok
  • v prípade niektorých celoplošných zliav ako je napríklad „Nočné nakupovanie“ alebo „-10 % deň“ a podobne
  • ak uplatníte inú zľavu (napríklad Lyoness Cashback card)

Ako ju získať?

Žiadosť o vydanie zákazníckej karty si môžete podať na predtlačenom formulári v ktorejkoľvek predajni Baumax a to buď po uskutočnení jednorázového nákupu v hodnote 100 € alebo viac, alebo po predložení právoplatného stavebného povolenia alebo ohlásenia stavby.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia