Bazos.sk Agent šetrí čas aj peniaze

Bazos.sk Agent šetrí čas aj peniaze

Bazos.sk je najväčší inzertný portál na Slovensku. Výhody nákupu na internetových bazároch sú zrejmé – môžete si kúpiť značkovú vec za zlomok pôvodnej ceny. Tak napríklad nový iphone 4 16 GB môžete kúpiť za 219 €, pričom cena v internetových obchodoch sa pohybuje okolo 499 €. Podobných skvelých zliav a výhodných ponúk nájdete na portály Bazos tisíce. Ak aj vy často nakupujete rôzny tovar prostredníctvom bazarov a patríte medzi skutočných inzertných „závislákov“ istotne viete, že v tisíckach nových ponúk sa dá ľahko stratiť. Z tohto dôvodu bola vytvorená aj aplikácia Bazoš Agent pre Android, ktorá šetrí milovníkom tohto portálu čas aj peniaze. Jej autorom je šikovný vývojár Vlastimil Brečka, ktorému sa podarilo vytvoriť skutočne bravúrny kúsok.

Ako funguje Bazoš Agent

Po bezplatnom stiahnutí a inštalácií tejto aplikácie z Google Play budete môcť vyhľadávať inzeráty podľa Vašich preferencií – zadaním kľúčového slova, kategórie, ceny ktorú ste ochotný za daný tovar maximálne zaplatiť, typu (dopyt / ponuka). Nevýhodou je, že chýba možnosť filtrovania ponúk na základe mesta, vyhľadávanie podľa lokality je možné iba zadaním PSČ. Na základe Vami zadaných preferencií si vytvoríte filter, prípadne aj viacero filtrov ak máte záujem o sledovanie nových ponúk z viacerých kategórií (napríklad ak chcete byť informovaný o novinkách v kategórií motocykle, mobily, hodinky – jednoducho si nastavíte si tri filtre). Vytvorené filtre môžete kedykoľvek upraviť alebo zmazať dlhším podržaním prsta.

Nechajte „strážneho psa“ pracovať za Vás

Všetky novo pridané inzeráty na webe sa budú triediť podľa tohto filtra a v prípade zhody Vás aplikácia na ne upozorní správou v oznamovacej lište. Frekvencia načítavania nových inzerátov je voliteľná. Môžete si vybrať intervaly obnovovania inzerátov 15,30 minút alebo po hodinách napríklad 1 hodina, 12 či 24 hodín, záleží len na tom, akú veľkú „závislosť“ ste si na Bazosi vytvorili.

bazos1b2

b-detailb3

b-filterfiltrovanie

Akonáhle máte vytvorené filtre podľa Vami zadaných kritérií, na úvodnej stránke sa Vám automaticky zobrazia výsledky vyhľadávania. Aplikácia načíta len prvých pätnásť inzerátov z www.bazos.sk, kliknutím na detail sa dozviete podrobnejšie informácie, ako je popis, cena, predajca. Samozrejmosťou je možnosť pohodlného listovania vo fotogalérii vybraného inzerátu, nechýba ani možnosť predajcu priamo kontaktovať telefonicky alebo emailom, taktiež je možné prezerať hodnotenie predajcu.

Čo aplikácia zatiaľ neumožňuje, je pridávanie nových inzerátov. Snáď sa to čoskoro zmení. Každopádne táto aplikácia šetrí kopu času nakoľko za Vás filter vyhľadáva vhodné inzeráty na pozadí, čím šetrí kopu času. Plusom je tiež príjemné užívateľské prostredie a veľmi príťažlivá grafika, ktorá je na neporovnateľne lepšej úrovni ako internetová verzia portálu.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia