Cetelem pôžička je teraz s akciovým úrokom 9,9 % pre každého

Cetelem pôžička je teraz s akciovým úrokom 9,9 % pre každého

Ľudia, ktorí si občas potrebujú požičať, sa neraz obracajú sa nebankovky. Vybavenie úveru je u nich často pohodlnejšie a rýchlejšie a s pravdepodobnejším schválením ako v bankách. Nebankové spoločnosti sú známe menej prísnymi kritériami na žiadateľa a to je dôvod, prečo sú ochotní akceptovať aj podstatne vyššie úrokové sadzby či poplatky spojené s pôžičkou z nebankových úverových spoločností. V prostredí nebankoviek sú však aj také, ktoré sa úrokovými sadzbami blížia neúčelovým pôžičkám z bánk, alebo ich dokonca výškou úroku prevalcujú. Presne to je prípad spoločnosti Cetelem – svetového experta v poskytovaní úverov, ktorá je členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá garantuje seriózne úverové podmienky.

Akcia: rovnaký úrok pre každého

cetelem-akciaCetelem aktuálne poskytuje svoje pôžičky s akciovým úrokom vo výške 9,90 % ročne pre každého, kto splní podmienky pre poskytnutie pôžičky a kto bude mať dostatočný príjem na splácanie požadovanej sumy.

Pre splatnosti od 85-120 mesiacov platí úrok vo výške 12,90 % p.a. Cetelem poskytuje pôžičky na čokoľvek (bezúčelové) vo výške od 2000 do 25 000 EUR. Akciová ponuka úroku pre každého vo výške 9,90 % sa týka pôžičky na čokoľvek, na nové alebo ojazdené auto a na rekonštrukciu. Akcia sa nevzťahuje na pôžičku na splatenie úverov a produktovú novinku – expresnú pôžičku.

Cetelem stavila po vzore viacerých úverových spoločností na transparentný úrok

Porovnateľnú ponuku z nebankoviek má Home Credit – ktorá je poskytovateľom Tesco pôžičky, aktuálne s úrokom pre každého vo výške 9,99 % p.a.

Na úrok s rovnakou sadzbou, ako má Cetelem, láka aj mBank prostredníctvom mPôžičky. Podľa štatistík NBS sa priemer úrokových sadzieb novo poskytnutých spotrebných úverov so splatnosťou od jedného do piatich rokov za predošlý rok pohyboval nad 10 % p.a. Akciový úrok nebankovej spoločnosti Cetelem je tak lepší ako priemer na trhu.

O Cetelem pôžičku s úrokom 9,90 % p.a. môžete požiadať vyplnením nasledovného formulára:

 

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia