Cetelem pôžička s akciovým úrokom 8,9 % pre každého predbehla ponuku väčšiny bankových úverov

Cetelem pôžička s akciovým úrokom 8,9 % pre každého predbehla ponuku väčšiny bankových úverov

Posledný kvartál roka je už tradične obdobím, kedy ľudia viac ako v iných mesiacoch siahajú po spotrebných úveroch. Záujem spotrebiteľov o pôžičky sa banky a úverové spoločnosti snažia ešte viac podnietiť rôznymi akciovými ponukami ktorými chcú získať čo najviac nových dlžníkov.

Akcie majú podobu získania odmeny za riadne splácanie po splnení istých podmienok (VÚB banka), peňažný darček pre každého, kto podpíše zmluvu o pôžičke (Sberbank), bonus v hodnote 50 € pri požiadaní o úver online (Sberbank), nižší úrok pri splácaní z účtu vedeného v danej banke a pri posielaní príjmu na účet (SLSP), no najtradičnejším marketingovým lákadlom je ponuka úroku „od“ teda najnižšia sadzba, ktorú získa skutočne len málokto. Reálna úroková sadzba je však často pre priemerne zarábajúcich ľudí podstatne vyššia. Klienti až neskôr zistia, že z nízkej úrokovej sadzby ktorú videli v reklame nič nebude. Výsledok posúdenia žiadosti tak neraz končí veľkým sklamaním a buď zmierením sa sa s horšími podmienkami, prípadne absolútne zbytočnou stratou času reagovaním na netransparentnú ponuku.

Úvery s výhodami komplikujú porovnávanie

S čoraz rozmanitejšou ponukou výhod spotrebiteľských úverov sa však komplikuje ich jednoduché zbežné porovnanie, na ktoré nestačí len priemerná finančná gramotnosť. Spotrebiteľ je tak neraz z ponuky úverov zmätený a nevie, či je pôžička, ktorá vracia x splátok po riadnom splácaní predpísanú dobu výhodnejšia ako napríklad konkurenčný úver bez akcie, no s nižším úrokom…

Spotrebitelia oceňujú transparentné a zrozumiteľné podmienky bez chytákov

Ich výhodou je, že ešte pred podaním žiadosti presne viete, aká bude výška úroku v prípade schválenia žiadosti. Jeho výšku neovplyvňuje dokonca ani bonita žiadateľa.

Cetelem ponúka neodolateľný úrok na svoje pôžičky v časovo limitovanej akcii

S transparentnou ponukou úrokovej sadzby každoročne prichádza nebankovka Cetelem. Tento rok je ku klientom štedrejšia ako vlani. S úrokom vo výške 8,90 % p.a. pre každého (pre porovnanie vlani to bolo 9,90 % p.a. pre každého) predbehla svojou výhodnosťou viaceré bankové domy. Akciový úrok platí pre všetkých, ktorí prejdú schvaľovacím procesom, bez ohľadu na bonitu či kombináciu objemu úveru (od 2000 až do 25 000 €) a pri splatnosti od 6-84 mesiacov. Ponuka sa vzťahuje na pôžičku na čokoľvek, rekonštrukciu, nové aj ojazdené auto. Pri splatnosti nad 85 mesiacov platí úrok 12,90 % p.a.

Navyše všetko bez poplatku za poskytnutie, s možnosťou bezplatných mimoriadnych splátok kedykoľvek a v akejkoľvek výške.

Akcia platí do konca Novembra.

Transparentnú ponuku Cetelem si môžete overiť priamo na online kalkulačke nižšie. Po zadaní požadovaného objemu úveru a lehoty splatnosti sa okrem úroku 8,90 % p.a. dozviete aj skutočné preplatenie úveru, mesačnú splátku ako aj výšku RPMN. Ak Vám podmienky vyhovujú, môžete rovno odoslať online žiadosť. Vďaka automatizovanému systému posúdenia sa výsledok dozviete v priebehu pár minút.

Read more

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

V súčasnosti sa Slováci tešia mimoriadne priaznivým podmienkam poskytovania hypoték. Tretí mesiac roka prepísal niekoľko rekordov – priemerná úroková sadzba novo poskytnutých úverov na bývanie klesla na neuveriteľných 1,95 % p.a., pričom po prvý krát v histórii bola pokorená magická, dvojpercentná hranica. Nikdy predtým sa nedal nový úver na bývanie

By Redakcia