Cetelem s novou Expresnou pôžičkou požičia aj ľuďom s nižším príjmom

Cetelem s novou Expresnou pôžičkou požičia aj ľuďom s nižším príjmom

Nebankovú spoločnosť Cetelem netreba nijako zvlášť predstavovať. Na Slovensku si za 15 ročnú históriu stihla vybudovať povesť seriózneho poskytovateľa úverov, ktorý sa úrokovými sadzbami blíži čoraz viac k ponukám bánk. A teraz má veľa noviniek. Okrem vynoveného, responzívneho webu so sviežim dizajnom a jednoduchou navigáciou nedávno predstavila svoju akčnú ponuku úroku vo výške 9,9 % ročne pre každého, bez ohľadu na bonitu klienta – jeho príjem. Samozrejme ponuka sa týka len tých, ktorí splnia podmienky pre poskytnutie úveru – teda príjem domácnosti musí po odpočítaní všetkých nákladov postačovať na splátky úveru. Úrok vo výške 9,90 % p.a. pre každého platí pre splatnosti od 6-84 mesiacov (pôžičky s dlhšou splatnosťoz od 85-120 mesiacov poskytuje s úrokom 12,90 % p.a.). Ponuka sa týka pôžičky na čokoľvek, na auto a na bývanie (až do výšky 34 000 €).

Nový produkt: pôžička na čokoľvek do 2000 € s expresným vybavením

cetelem logo_PSOkrem toho nebankovka predstavila aj nový produkt – tkz. Expresnú pôžičku, ktorá cieli na ľudí s nižším príjmom. Z ohľadu na cieľovú skupinu je aj objem úveru nižší – od 500 maximálne do 2000 €. Na druhej strane, šance na jeho získanie sú vyššie v porovnaní s tradičným produktom pôžička na čokoľvek vzhľadom k menej náročnému prescoringu žiadateľa.

Parametre

Expresná pôžička sa poskytuje so splatnosťou od 6-48 mesiacov. Vďaka dlhej splatnosti a nízkej sume úveru tak môže pôžičku z Cetelemu získať aj človek s nízkym príjmom. Podmienkou je vek od 18 do 62 rokov (maximálny akceptovaný vek klienta pri splatení úveru je 65 rokov), príjem zo zamestnania, z podnikania, či z dôchodku, ktorý postačuje na splátky úveru. Napríklad rovnú tisícku si môžete požičať pri splatnosti 48 mesiacov za mesačnú splátku 29,85 €.

Úroková sadzba Expresnej pôžičky je však v porovnaní s ostatnými pôžičkami Cetelem podstatne vyššia. Začínajú na 14,90 % a nepresiahnu 18,90 % p.a. Výhodou oproti ostatným poskytovateľom rýchlych pôžičiek je skutočnosť, že konečný úrok sa záujemca dozvie z online kalkulačky na webe www.cetelem.sk

Po vyplnení žiadosti, ktorá nezaberie viac ako 5 minút sa výsledok posúdenia dozviete okamžite vďaka automatizovanému systému posúdenia. Prípadná ponuka je konečná, neobsahuje žiadne chytáky, splátky zahŕňajú už všetky náklady a počas celej lehoty splatnosti sa nebudú meniť.

Read more

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

V súčasnosti sa Slováci tešia mimoriadne priaznivým podmienkam poskytovania hypoték. Tretí mesiac roka prepísal niekoľko rekordov – priemerná úroková sadzba novo poskytnutých úverov na bývanie klesla na neuveriteľných 1,95 % p.a., pričom po prvý krát v histórii bola pokorená magická, dvojpercentná hranica. Nikdy predtým sa nedal nový úver na bývanie

By Redakcia