Cetelem znižuje úroky na pôžičkách o dva percentuálne body

Cetelem znižuje úroky na pôžičkách o dva percentuálne body

Nebankovka Cetelem už dlhšiu dobu konkuruje bankám nielen čo sa týka odpúšťania poplatkov, ale aj úrokovými sadzbami. Silnejúca konkurencia na trhu úverov a čoraz ťažšie získavanie nových klientov núti seriózne nebankové spoločnosti zmeniť stratégiu a zabojovať aj o klientov, ktorí sa tradične spoliehali na spotrebné úvery bankových domov. Ak chcú prežiť v turbulentnom konkurenčnom prostredí, musia sa obracať a poskytovať pôžičky za prijateľný úrok, s prehľadnými transparentnými podmienkami, bez skrytých poplatkov a to všetko jednoducho, s možnosťou vybavenia online priamo z domu. Na webových stránkach serióznych poskytovateľov je k dispozícii aj prepočet pôžičky, z ktorého sa záujemca hneď dozvie o koľko požičané peniaze preplatí. To všetko ponúka záujemcom o spotrebiteľský úver spoločnosť Cetelem Slovensko, člen medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá garantuje výhodné úrokové podmienky.

Ponuka ktorá vo výhodnosti úrokov nezaostáva

znizujeme uroky cetelemŠtandardne sa dá v Ceteleme získať úrok už od 8,39 %. Takto nízko nastavenú spodnú hranicu úroku pritom ponúka na Slovensku len máloktorá spomedzi tradičných bánk. Aktuálne si však spoločnosť pripravila pre svojich klientov milé prekvapenie – časovo obmedzenú akciu počas ktorej plošne znižuje úroky až o 2%. Dočasne tak môžete získať pôžičku na čokoľvek s bezkonkurenčným úrokom nie 8,39 % p.a. ale od 6,39 % ročne. Ponuka platí do 22.Decembra.  Pôžička neobsahuje žiadne poplatky, získate ju bez ručiteľa a bez ručenie nehnuteľnosťou či inými ťažko stráviteľnými podmienkami. Požičať si môžete na čokoľvek sumu od 2000 až do 25 000 €. Vďaka dlhej lehote splatnosti až 10 rokov si každý dokáže nastaviť optimálnu splátku tak, aby finančný rozpočet nebol príliš napätý, ale na druhej strane, aby nedošlo k prílišnému preplácaniu úveru z dôvodu zbytočne dlhého splácania.

Vybavíte ju v troch jednoduchých krokoch

Nie je nič jednoduchšie, ako požiadať o pôžičku. Stačí vyplniť žiadosť na webe www.cetelem.sk, prepočítať si výšku splátky, podpísať a odoslať zmluvu. Na tejto nebankovke je sympatická najmä skutočnosť, že nič neskrýva. Zákazník sa dozvie všetko podstatné z online kalkulačky – presnú výšku splátky, úroku, RPMN a sumy celkových nákladov. Vypočítaná splátka zahŕňa všetky náklady, vrátane poistenia schopnosti splácať. V splátke nie sú zahrnuté poplatky, nakoľko spoločnosť zastáva politiku nulových poplatkov (0 € za poskytnutie, 0 € za vedenie úverového účtu). A ako čerešničku na torte a ako veľké plus oproti väčšine bankových úverov, úver môžete predčasne splatiť kedykoľvek bez poplatku.

Stratégia nízkych úrokov funguje

Spoločnosť Cetelem sa na nedostatok klientov sťažovať naozaj nemôže. Vďačí za to transparentným podmienkam, zázemiu silnej bankovej skupiny BNP Paribas a v neposlednom rade aj mimoriadne atraktívnym úrokom. Zdá sa, že stratégia nízkych úrokových sadzieb na získavanie nových zákazníkov skutočne zaberá. Dokazujú to aj štatistiky spoločnosti, podľa ktorých objem poskytnutých spotrebiteľských úverov v prvom polroku 2013 medziročne rástol až o 13 %. Prudký rast bol zaznamenaný pri všetkých produktoch – nákup na splátky, pôžičky aj kreditné karty. Najrýchlejšie rástli neúčelové a účelové pôžičky (až o 16 % v porovnaní s rovnakým obdobím predchádzajúceho roka), ktorých objem presiahol 16 mil. EUR. Držitelia kreditných kariet čerpali finančné prostriedky v sledovanom období vo výške viac ako 26 mil. EUR (8% rast). 15 % rast oproti rovnakému obdobiu min. roka bol zaznamenaný pri nákupe na splátky. Klienti Cetelemu si týmto spôsobom požičali až 19 miliónov EUR.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia