Čo je nové v ZUNO? Refinancovanie pôžičiek mladších než jeden mesiac

Čo je nové v ZUNO? Refinancovanie pôžičiek mladších než jeden mesiac

Direct banka ZUNO si pre svojich klientov pripravila novú kampaň, v rámci ktorej propaguje refinancovanie pôžičiek. Podľa reklamného spotu môžu klienti, ktorí sa rozhodnú refinancovať v ZUNO, ušetriť až 720 €.

Januárová kampaň sa nesie v duchu „Retro banky nemajú šancu“. Ústredným prvkom je logo Stop vysokým úrokom. Novú reklamu budete môcť vidieť na TV JOJ a JOJ Plus až do začiatku februára. Potom bude verejnosti predstavený úplne nový koncept, nakoľko tento spot je zo série retro reklám úplne posledný.

 Podpísali ste pred sviatkami nevýhodnú úverovú zmluvu?

Stop vysokym urokomZaujímavosťou je, že banka po prvý krát predstavila a umožnila špeciálne podmienky na refinancovanie. Po novom klienti nemusia čakať, až dokým od podpísania nevýhodného úveru uplynú tri mesiace (tak ako býva štandard pri refinancovaní), ale teraz môžu využiť možnosť refinancovania pôžičiek mladších ako jeden mesiac. Táto novinka istotne poteší tisícky Slovákov, ktorí sa pred Vianocami nechali nalákať na podpísanie nevýhodnej úverovej zmluvy s vysokým úrokom. Refinancovať je možné neúčelové ale aj účelové pôžičky, kreditky a povolené prečerpania (ponuka sa nevzťahuje na hypotéku, úver zo stavebného sporenia a leasing). Na splatenie predtým poskytnutých úverov banka poskytne finančné prostriedky vo výške od 500 – 20 000 €  (a keď potrebujete, tak aj niečo navyše, maximálne však 20 000 EUR). Dĺžku splácania si môžete zvoliť podľa svojich aktuálnych finančných možností v období od 6-72 mesiacov. Podľa aktuálnych podmienok banky je možné refinancovať až 10 úverov naraz.

ZUNO zastáva politiku nulových poplatkov, takže úver vybavíte bez poplatku za poskytnutie, výhodou je tiež možnosť predčasného splatenia bez poplatkov (či už sa rozhodnete pre úplné splatenie pred lehotou splatnosti alebo čiastočné zníženie dlhu formou mimoriadnej splátky, vždy to budete mať za 0 €). Čo sa týka refinancovania, prehľadne sú nastavené aj úrokové sadzby. V závislosti od toho, aký úrok ste dostali na predtým poskytnutý úver Vám ZUNO ponúkne jednu z troch sadzieb:

Urokova tabulka

Ak máte viacero úverov, ktoré potrebujete zlúčiť do jedného, direkt banka Vám úrok vypočíta z pôžičku, na ktorej Vám zostáva splatiť najviac.

ZUNO má 200 tisíc klientov!

Okrem novej kampane má ZUNO ešte jeden, dosť pádny dôvod na oslavu. Začiatkom roka dosiahol počet klientov na slovenskom a českom trhu počet 200 000. Pre banku, ktorá funguje bez fyzických pobočiek to za tri roky pôsobenia predstavuje veľký úspech. Priemerný vek ZUNO klienta je 37 rokov, na účte má 350 € a na sporiacom účte až 3670 €. Priemerná výška pôžičky je 4860 € a limit na kreditke je 2140 €.

ZUNO je v porovnaní s tradičnými kamennými bankami viac aktívne na sociálnych sieťach, na Slovensku sa im podarilo získať úctyhodných 17 000 fanúšikov. Nezvyčajné v našich končinách je tiež, že banka si vedie svoj vlastný blog.

Direct banka, patriaca do skupiny Raiffeisen Bank International však má ďaleko vyššie ambície ako „len“ 200 000 klientov. „Rozhodne sa snažíme o to, aby sme sa stali osviežujúcou a silnou alternatívou tradičných retro bánk, ktoré pôsobia na oboch trhoch.” nechal sa počuť Oyvind Oanes, generálny riaditeľ ZUNO pre Slovensko a Česko

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia