ČSOB banka

ČSOB banka

ČSOB banka je univerzálnou bankou s vyše 40 ročnou históriou, ktorá sa pýši popredným postavením na slovenskom trhu. Zázemie jej vytvára belgická banka KBC, ktorá je jej 100 % vlastníkom. Tá je súčasťou významnej finančnej skupiny KBC Group, ktorá sa špecializuje na bankopoistenie, teda na predaj bankových a poistných produktov prostredníctvom rozsiahlej siete pobočiek a obchodných zastúpení. Cieľovou skupinou KBC Group je predovšetkým retailová klientela, malých a strední podnikatelia, ale aj korporátni klienti a v neposlednom rade aj privátni klienti. ČSOB banka pôsobí na slovenskom a českom trhu, pričom v oboch krajinách obsluhuje približne 3200 000 klientov. Na Slovensku má banka dobre vybudovanú sieť pobočiek, ktorých je aktuálne 120.

csob_logoV ponuke banky sa nachádzajú bežné účty (pre študentov Študentský účet FUN, detský účet, ale aj bežné účty s balíkmi služieb – napríklad balík Pohoda), sporiace účty, termínované vklady, vkladné knižky, ďalej široká ponuka neúčelových a účelových spotrebných úverov, hypotekárnych úverov (vrátane hypotéky pre mladých) kreditné a debetné karty. Okrem komplexnej ponuky bankových produktov je možné v pobočkách banky získať aj ďalšie produkty spoločností patriacich do skupiny ČSOB – ako napríklad stavebné sporenie, stavebné úvery, podielové fondy, leasing a všetky druhy poistenia (životné poistenie, cestovné poistenie, komplexné poistenie auta – PZP a havarijné poistenie) a poistenie domácností a nehnuteľností.

 

Vďaka komplexnej ponuke finančných produktov pod jednou strechou, bankopoistného konceptu, zázemiu silnej finančnej skupiny a dobrej dostupnosti bankomatov a pobočiek je ČSOB banka významným hráčom na slovenskom bankovom trhu. ČSOB je univerzálnou bankou so sídlom v Slovenskej republike, je členom Slovenskej bankovej asociácie. Od Národnej banky Slovenska má licenciu na vykonávanie hypotekárnych obchodov.

 

Základné informácie o banke – kontaktné údaje

Názov banky – obchodné meno Československá obchodná banka, a.s.
Adresa centrály Michalská 18, 815 63 Bratislava
Telefonický kontakt 02/ 5966 5111

02/ 5966 5000

Fax 02/ 5443 0530
Info linka Volania zo Slovenska: 0850 111 777
Volania zo zahraničia: + 421 2 5966 8844
Kontakt pre blokáciu platobnej karty +421 2 5966 8230
Web stránka www.csob.sk
Email info@csob.sk
VUB internet banking https://ib24.csob.sk/
Kód banky 7500
Označenie – znakový kód CEKOSA
SWIFT kód CEKOSKBX
Akcionári 100% akcií vlastní KBC Bank

 

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia