ČSOB Bezúčelový spotrebný úver

ČSOB Bezúčelový spotrebný úver

Potrebujete získať finančné prostriedky na čokoľvek expresne rýchlo, aj na počkanie? V tom prípade by Vás mohol zaujať bezúčelový spotrebný úver z ČSOB, vďaka ktorému získate peniaze na čokoľvek bez dokladovania účelu hneď po podaní a schválení žiadosti. Na jeho získanie stačí jediná návšteva ČSOB banky. Pre rýchle vybavenie si so sebou prineste 2 doklady totožnosti, potvrdenie zamestnávateľa o výške príjmu, posledný výpis z bankového účtu (podnikatelia budú potrebovať miesto potvrdenia zamestnávateľa o príjme kópiu daňového priznania vrátane príloh a potvrdenie o podaní daňového priznania a daňových nedoplatkoch). V prípade, že ste už klientom Československej obchodnej banky (máte v tejto banke vedený bežný účet po dobu minimálne 3 mesiacov), nie je potrebné predkladať potvrdenie o príjme ani výpis z účtu. Po podaní a schválení žiadosti môžete z banky aj na počkanie odísť s vybaveným úverom.

csob-logoČSOB poskytuje spotrebný úver na čokoľvek v objeme od 600 € do 25 000 €, bez založenia nehnuteľnosti a bez iného zabezpečenia. Klient si sám smie vybrať lehotu splatnosti, podľa aktuálnej finančnej situácie od 12 mesiacov do 5 rokov. Výhodou je tiež, že klient si môže samostatne zvoliť deň splátky ako aj možnosť odkladu prvých troch splátok.

ČSOB banka ponúka aj voliteľnú možnosť výhodného poistenia úveru s partnerskou ČSOB poisťovňou, ktoré Vás ochráni pre prípad úmrtia, invalidity, straty zamestnania alebo práceneschopnosti. Poistenie si môžete uzatvoriť v 2 variantoch – variant A (obsahuje základné poistenie) a variant B ktorý navyše obsahuje poistenie pre prípad straty zamestnania. Poistenie môžete uzatvoriť priamo na pobočke banky pri podpise zmluvy, bez nutnosti absolvovať zdravotnú prehliadku.

Základné informácie o produkte

Názov poskytovateľa Československá obchodná banka a.s.
Názov produktu Bezúčelový spotrebný úver ČSOB
Minimálny objem úveru 600,00 €
Maximálny objme úveru 25 000,00 €
Minimálna splatnosť (v mesiacoch) 12
Maximálna splatnosť (v mesiacoch) 60
Zabezpečenie nevyžaduje sa
Minimálna úroková sadzba 8,90 % p.a.
Poplatky
Jednorázový poplatok pri poskytnutí 2,00% (minimálne však 35 €) zo sumy pôžičky
Mesačný poplatok za vedenie úverového účtu 1,99 €
Zmena úverovej zmluvy z podnetu klienta 40,00 €
Potvrdenie vystavené bankou na žiadosť klienta 10 € (+DPH)
Úplné alebo čiastočné predčasné splatenie úveru 0,5 – 1 % z objemu mimoriadnej splátky
Upomienka 10,00 €
Výzva 35,00 €

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia