Designer Outlet Parndorf láka na výpredaje a zľavy až do výšky 80%

Designer Outlet Parndorf láka na výpredaje a zľavy až do výšky 80%

Rakúsky Designer Outlet Parndorf ponúka veľmi pohodlné nakupovanie a celoročné zľavy značkového tovaru za ceny, ktoré potešia každého milovníka výpredajov. Sama tam chodím nakupovať už niekoľko rokov, takže som rada, že Vám môžem tento outlet predstaviť.

Designer outlet Parndorf za svoju popularitu okrem skvelých cien nepochybne vďačí aj svojej strategickej polohe. Nachádza sa len pol hodinu cesty autom od centra Viedne a asi 25 minút z centra Bratislavy. Toto miesto je doslova rajom pre ľudí ktorí majú radi kvalitu za bezkonkurenčné ceny. Celé to vyzerá ako veľké mestečko lemujúce obrovské parkovisko. Parkovanie je zdarma a k dispozícii je až 3000 parkovacích miest, ktoré sú však najmä cez víkendy a dni pracovného voľna obsadené.

Viac ako 170 obchodov a 600 značiek

vjazd dopOutletové mestečko ponúka stovky značkových dizajnérskych obchodov, kaviarne, reštaurácie, fast foody na ploche väčšej ako 37 000 m2. Súčasťou areálu je aj samostatná hala alebo skôr veľký obchodný dom so samostatným domom, kde nájdete tiež množstvo značkových obchodov – Triumph, S.Oliver, Pierre Cardin, Huber Shop, Gerry Weber, Northland…Ostatné obchody majú vstup zvonku, ale sú zakryté strieškou, takže je možné bez problémov pohodlne nakupovať aj keď prší. Nakupovanie v Parndorfe je príjemná prechádza v peknom upravenom prostredí, ktorá je umocnená skvelým pocitom, ako ste dobre nakúpili. A to všetko o 30-70 % lacnejšie. Každý si určite príde na svoje, v tejto časti sa nachádzajú obchody značiek Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Wolford, Benetton, Gant, Diesel, Mango, Adidas, Nike, Escada, Guess a množstvo ďalších so zvučnými menami.

To však nie je všetko, Parndorf ponúka ďaleko viac: v luxusnejšej časti sú návštevníkom outletu k dispozícii obchody takých módnych gigantov ako je Gucci, Burberry, Prada, Furla, JOOP a Armani.

Ak teda túžite po originálnom Burberry trenchcoate, ktorý je nadčasový a ktorý Vám určite vydrží niekoľko rokov, môžete ho mať nie za vyše tisíc eur, ale len za pár stoviek. Alebo ak Vám srdiečko piští za luxusnou Prada kabelkou, v Parndorfe ju kúpite aj so 70 % zľavou.

parndorf oulet brands

V neďalekom rakúskom outlete nakúpite veľmi kvalitné veci za skvelé ceny počas celého roka, no najviac ušetríte, keď sa obchody zbavujú starého tovaru a vymieňajú ho za nový.

Počas akcií a totálnych výpredajov praská ouletové mesteško vo švíkoch

Výpredajové šialenstvo zažíva Parndorf najmä po novom roku, no veľké „besnenie“ za akciovými cenami sa dá zažiť aj v lete. Konkrétne 22 Augusta 2013, kedy budú obchody otvorené dlhšie ako zvyčajne do 23:00 hodiny večer. Táto akcia má názov „Night Shopping“ teda večerné nakupovanie a organizuje sa na počesť oslavy 15. narodením obľúbeného rakúskeho outletu. Návštevníci sa môžu tešiť na fantastické zľavy do výšky až 80 %. Nervy si však treba patrične obrniť riadnou dávkou trpezlivosti – počas letných výpredajov zažíva areál nevídaný nápor nákupy chtivých návštevníkov, ktorí sa niekedy nevedia vpratať do kože. A tak môžete okrem dobrých cien zažiť aj takú bitku o značkové tenisky za 11,90 €, ako môžete vidieť v nasledovnom videu. K incidentu došlo minulý rok počas spomínaných letných výpredajov.

Otváracie hodiny

Pondelok – Štvrtok 9:30 – 19:00
Piatok 9:30 – 21:00 (dlhý deň)
Sobota 9:00 – 18:00
Nedela a štátne sviatky zatvorené
22.08.13 9:30 – 23:00 (výpredajové šialenstvo)

 

Adresa a kontaktné údaje

Designer Outlet Parndorf
A-7111 Parndorf
tel.: 0043 2166 3614
office.parndorf@mcarthurglen.com
www.designeroutlet.at

Ako sa tam dostať?

Autom: Z Bratislavy treba ísť na diaľnicu A6 a zísť z nej na výjazde smer na Gattendorf, potom treba odbočiť doprava na Bundesstraße10 sme Neusiedl am See. Outlet je hneď za Parndorfom.
parndorf outlet cesta z bratislavy
Autobusom: Linka Slovak Lines Express premáva v letných mesiacoch od 4.júla do 31. augusta vždy vo štvrtok, piatok a sobotu. Autobus odchádza o 10:20, 14:20 a 18:20 z autobusovej stanice a o 5 minút neskôr zo zástavky na Einsteinovej. Základné jednosmerné cestovné je 6,00 €, spiatočné cestovné je 8,00 €. Naspäť z Parndorfu spoje odchádzajú o 10:20, 14:20 a 18:20

 

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia