Detský účet balík Sloník z ČSOB získate so zvýhodneným úrokom na sporiacom účte pre dieťa

Detský účet balík Sloník z ČSOB získate so zvýhodneným úrokom na sporiacom účte pre dieťa

ČSOB banka má v ponuke účtov aj jeden špeciálne určený pre deti do 15 rokov, ktorý ponúka v rámci produktu Detský balík Sloník. V rámci jedného mesačného poplatku za detský účet spolu s balíkom služieb vo výške 1 € tak klient získa okrem bežného účtu aj množstvo doplnkových bankových služieb.

V cene je zahrnutá medzinárodná platobná karta VISA Electron Baby, ktorú môžu používať deti od 8 rokov, 5 výberov z bankomatov ČSOB na Slovensku (mesačne), všetky platby platobnou kartou u obchodníkov na Slovensku a v zahraničí, neobmedzený počet hotovostných vkladov a prijatých platieb na účet a služby pasívneho elektronického bankovníctva.

Aj bez poplatku

visa electron baby PČSOB však ponúka možnosť získať detský účet úplne bez poplatku. Balík služieb bez mesačného poplatku získate, ak je kreditný obrat na účte v danom mesiaci minimálne 10 € (nezarátavajú sa pohyby medzi vlastnými účtami v banke) alebo ak je priemerný mesačný zostatok minimálne 1000 €.

Zvýhodnené úročenie na sporiacom účte pre deti

V rámci balíka je možné zriadiť sporenie pre deti s výhodnou úrokovou sadzbou. V prípade, že je objem finančných prostriedkov na účte do 1000 €, tak sa budú úspory úročiť sadzbou 1 %. Ak objem uložených prostriedkov presiahne čiastku 1000 €, tak suma do 1000 € sa bude úročiť 1 % a nad 1000 € bude úrok 0,5 €.

Napríklad: Na detskom účte Sloník má Vaše dieťa uložených 1050 €. Suma do 1000 € bude úročená 1% a zvyšná časť 50 € sadzbou 0,50 %. Banka požaduje minimálny vklad vo výške 5 € a minimálny zostatok nie je stanovený. Úroky sú pripisované mesačne. Peniaze máte na účte kedykoľvek k dispozícii, bez výpovednej lehoty.

K detskému účtu Sloník Československá obchodná banka navyše ponúka možnosť uzatvoriť stavebné sporenie Profit Kľučik bez vstupného poplatku za uzatvorenie zmluvy.

Parametre

Názov banky ČSOB, a.s.
Názov produktu Detský balík Sloník
Mesačný poplatok za balík služieb 1 €Poznámka: možnosť získať zľavu z mesačného poplatku vo výške 100 % ak objem kreditných obratov na účte v danom mesiaci presiahne 10 € alebo aj je priemerný mesačný zostatok na účte 1000 €
Úroková sadzba – úročenie zostatku na účte pri objeme prostriedkov do 1000 €: 1 % p.a.úspory nad 1000 €: 0,5 % p.a.
Poplatok za zrušenie ak dôjde k zrušeniu do 12 mesiacov od založenia účtu: poplatok je 7 €ak dôjde k zrušeniu po 12 mesiacov od založenia účtu: bez poplatku
Služby zahrnuté v cene balíka
Debetná platobná karta áno, VISA Electron Baby (pre deti od 8 rokov)
Počet platieb kartou u obchodníkov na Slovensku a zahraničí neobmedzene
Počet výberov hotovosti z bankomatov ČSOB 5x v mesiaci
Počet hotovostných vkladov na účet neobmedzene
Počet prijatých platieb neobmedzene
Služby elektronického bankovníctva pasívne
Poplatky nad rámec balíka služieb
Hotovostný výber na pobočke 2,00 €
Výber hotovosti z bankomatu ČSOB (nad rámec prvých piatich výberov ktoré sú bezplatné) 0,20 €
Výber hotovosti z bankomatu iných bánk v SR a v rámci eurozóny 1,50 €
Platobný príkaz zadaný na pobočke: 1,20 €cez internet banking: 0,15
Trvalý príkaz – zriadenie 0,00 €
Trvalý príkaz – realizácia 0,15 €
Trvalý príkaz – zrušenie na pobočke: 2 €cez internet banking: 0,50 €
Jeden výpis z účtu zasielaný mesačne 0,00 €

 

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia