Dovolenková karta vypláca bonus za každý nákup vo forme cash back

Dovolenková karta vypláca bonus za každý nákup vo forme cash back

Dovolenková karta je medzinárodná kreditná karta vydávaná pod značkou MasterCard, ktorú môžete používať ako bežnú platobnú kartu na Slovensku a v zahraničí – môžete ňou napríklad vyberať hotovosť z bankomatov, bezhotovostne platiť u obchodníkov a previesť finančné prostriedky z kartového účtu na ktorákoľvek bežný účet v slovenskej banke. Vydáva ju VÚB banka v spolupráci so svojou dcérskou spoločnosťou Consumer Finance Holding prostredníctvom obchodnej značky Slovenské kreditné karty – lídra v oblasti kreditných kariet.

Kreditnú kartu získate zadarmo (bez poplatku za vydanie), s úverovým rámcom od 300 – 5100 €. Vedenie úverového účtu už bezplatné nie je a tak Vás správa kartového účtu vyjde na 1,65 € mesačne. Výška schváleného úverového rámca podlieha schvaľovaniu zo strany Consumer Finance Holding, pričom na poskytnutý úverový limit bude mať najväčší vplyv výška čistého mesačného príjmu žiadateľa. Bezhotovostne je možné vyčerpať celý úverový limit jednorázovo, no v čerpanie v hotovosti (z bankomatov) je obmedzené do výšky jednej tretiny z úverového rámca denne.

Nakupujte bez úrokov až 45 dní

dovolenkova karta_nahlad_skkDovolenková karta sa poskytuje s dlhým bezúročným obdobím, až 45 dní, počas ktorého môžete čerpať finančné prostriedky zdarma. Podmienkou pre bezúročné čerpanie je, aby ste celú dlžnú sumu splatili od 1 do 15 dňa nasledovného mesiaca. V opačnom prípade bude dlžný zostatok úročený sadzbou 1,77 % mesačne (21,24 % ročne).

Dlžnú sumu nemusíte uhradiť celú, minimálna splátka je 1/30 z poskytnutého úverového rámca. Pokiaľ však chcete kreditnú kartu využívať čo najefektívnejšie, odporúčame dlžnú sumu splatiť v plnej výške do konca bezúročného obdobia.

Cash back a iné bonusy

Okrem prístupu k úverovému limitu a bežných funkcií, ktoré poskytujú kreditky, s Dovolenkovou kartou získate aj nasledovné exkluzívne výhody:

  • 3 % späť na Váš kartový účet zo všetkých platieb počas prvých troch mesiacov
  • v nasledovných mesiacov dostanete bonus vo výške 1 % z uskutočnených bezhotovostných transakcií
  • 0 % úrok na všetky bezhotovostné platby kartou počas prvých šiestich mesiacov

Bonus je pripisovaný na kartový účet vždy 25. dňa nasledovného kalendárneho mesiaca vo forme cash back. Informáciu o nazbieraných bonusoch získa klient na výpise z kartového účtu. Maximálne môžete ročne získať bonus vo výške 200 €.

Parametre

Názov vydavateľa Consumer Finance Holding (divízia Slovenské kreditné karty)
Názov produktu Dovolenková karta
Druh medzinárodná kreditná karta MasterCard Unembossed
Úverový rámec 300,00 – 5100 €
Limit pre bezhotovostné platby do výšky celkového úverového rámca
Denný limit pre výbery v hotovosti jedna tretina celkového úverového rámca
Bezúročné obdobie 45 dní
Úroková sadzba 21,24 % p.a.
Minimálna mesačná splátka 1/30 z úverového limitu
Podmienky pre vydanie karty dospelá fyzická osoba, trvalý pobyt na Slovensku, úverový limit sa prideľuje na základe výšky mesačného príjmu žiadateľa
Bonusy / vernostný program
  • 3 % cash back z každej bezhotovostnej transakcie počas prvých troch mesiacov používania karty
  • 1 % cash back z bezhotovostných transakcií počas nasledovných mesiacov
  • prvých 6 mesiacov 0 % úrok na bezhotovostné platby
Poplatky
Vydanie a aktivácia Dovolenkovej karty 0,00 €
Ročný poplatok 0,00 €
Správa kartového účtu 1,65 €
Výber z bankomatu v SR a krajinách eurozóny 3,00 €
Bezhotovostný prevod 1,50 €

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia