Home Credit pôžička

Home Credit pôžička

Spoločnosť Home Credit Slovakia nie je na trhu spotrebiteľského financovania žiadnym nováčikom – skôr naopak, bola jedna z prvých mimobankových spoločností, ktorý úverový business na Slovensku rozbehli a ktoré sa vďaka širokému portóliu produktov a kvalitnými službami dostali medzi absolútnu špičku v oblasti poskytnutých úverov. Mimoriadnej obľube sa teší Home Credit pôžička – neúčelový spotrebný úver, ktorí majú záujemcovia možnosť uzatvoriť online priamo na web stránke spoločnosti www.homecredit.sk

Rozsah služieb a produktov je však oveľa širší, spoločnosť ponúka nákup na splátky u širokého spektra obchodníkov z rôznych oblastí, ďalej kreditné karty, revolvingové úvery, hotovostné pôžičky a pôžičky na mieste predaja.

Predchádzajúci rok (2012) bol pre spoločnosť Home Credit (HC) mimoriadne úspešný a to hneď dvojnásobne. Prvým významným úspechom bol rekordný objem poskytnutých úverov – klientom požičal v minulom roku 177 miliónov eur, čo predstavuje oproti minulému obdobiu nárast o 29 %. Pre HC bol tak rok 2012 najúspešnejším rokom počas svojho pôsobenia na Slovenku, pričom v minulom roku prekonal doteraz najlepší výsledok z predkrízového obdobia z roku 2008, kedy poskytol pôžičky v celkovom objeme 149 miliónov eur. Druhým úspechom bolo prekročenia významného míľnika – počet klientov HC, ktorým spoločnosť počas svojho pôsobenia poskytla úver presiahol 1000 000.

Pár slov o spoločnosti

home credit logoSpoločnosť patrí do skupiny Home Credit, ktorá bola založená v roku 1997 v Českej republike. Po nevídanom úspechu u našich západných susedov sa začala firma rýchle rozrastať a expandovať do okolitých štátov. Na Slovensku svoju činnosť zahájila v roku 1999, neskôr boli otvorené obchodné zastúpenia v Rusku, v Kazachstane a v Bielorusku. Tento finančný žralok však neloví iba v európskych vodách, ale veľmi dobre sa cíti aj v Ázii. Mimoriadne úspešný je v Číne, vo Vietname a v minulom roku bola otvorená aj pobočka v Indii. Skupina HC momentálne intenzívne pripravuje vstup na indonézsky trh a popri tom vyhľadá nové obchodné príležitosti aj v iných ázijských krajinách. Home Credit patrí do PPF Group, ktorá je jednou z najúspešnejších investičných a finančných skupín v regióne strednej a východnej Európy. Pod jej portfólio spadá množstvo aktivít – realizuje sa najmä v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, energetiky, ťažby nerastov, poľnohospodárstva a nehnuteľností. Čo sa týka územnej pôsobnosti, PPF Group je aktívna na trhoch strednej a východnej Európy, v Rusku a v Ázii. Majoritným akcionárom a zakladateľom je český miliardár P. Kellner.

Home Credit pôžičky

Home Credit pôžička je neúčelovým spotrebným úverom, ktorý sa poskytuje vo výške od 300 do 5000 €. Na jej vybavenie nepotrebujete ručiteľa ani žiadne iné zabezpečenie. Splátky si môžete rozložiť na obdobie až siedmych rokov. Spoločnosť poskytuje úvery výlučne osobám s pravidelným príjmom. Žiadosť si môžu podať dospelé fyzické osoby – ľudia ktorí sú v zamestnaneckom pomere, ďalej podnikatelia ale aj dôchodcovia. Hlavným kritériom pre poskytnutie pôžičky je teda stály príjem postačujúci na pravidelné splácanie. Za poskytnutie finančnej výpomoci si spoločnosť neúčtuje žiaden poplatok, jediný náklad je úrok, ktorý treba povedať, je dosť vysoký (pohybuje sa okolo 14-27 % ročne).

Výhodou je však flexibilita v splácaní. Home Credit pôžičku si môžete až 4 krát odložiť (za možnosť odkladu splátok sa mesačne platí poplatok 0,99 EUR ) Po riadnom uhradení minimálne 4 splátok si môžete výšku mesačnej splátky kedykoľvek zvýšiť či znížiť. Tento úverový produkt sa tak prispôsobí finančným možnostiam klienta aj počas splácania. Pozor, táto zmena je však možná iba u tých zmlúv, ktoré si vopred dohodli možnosť zmeny výšky splátky.

Kontaktné údaje

Adresa Home Credit Slovakia a.s.
Teplická 7434/147
921 22 Piešťany
Infolinka 0850 11 11 18
Email posta@homecredit.sk
Web www.homecredit.sk

 

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia