Kavitácia - ultrazvuková liposukcia. Koľko stojí štíhla línia bez skalpela?

Kavitácia - ultrazvuková liposukcia. Koľko stojí štíhla línia bez skalpela?

Trápia Vás tukové zásoby na bruchu, stehnách, bokoch alebo na zadočku, ktorých sa nie a nie zbaviť? Túžite po štíhlejšej línii s okamžitým viditeľným výsledkom, ale máte strach zo skalpela, teda z klasického odsávania tuku? Existujú aj menej drastické spôsoby, takzvaná kavitácia alebo ultrazvuková liposukcia. Táto metóda má dva veľké plusy – výsledky sú viditeľné už po prvom raze a bolesti sa vôbec nemusíte báť – ošetrenie je úplne bezbolestné, procedúra sa uskutočňuje ambulantne bez použitia narkózy.

Ako to funguje?

Ešte predtým, než sa dostaneme k očakávaným výdavkom za túto procedúru si v krátkosti vysvetlíme, ako kavitácia funguje. Jedná sa o metódu odstraňovania tukových buniek cielenými ultrazvukovými vlnami, ktoré prenikajú až do hĺbky dvoch centimetrov pod povrch kože. V nasledovných dňoch až týždňoch sa rozpustený tuk z tela automaticky vylúči lymfatickými a močovými cestami, takže sa nemusíte obávať žiadneho jo-jo efektu.

kavitacne osetrenieAby ste predišli novým kilám v budúcnosti, je vhodné 2-3 krát do týždňa cvičiť a zdravo sa stravovať. Kavitácia nie je vhodná pre ľudí so silnou nadváhou, ale skôr pre tých, ktorých trápi 5-7 kíl navyše. Prostredníctvom kavitačnej liposukcie sa ošetrované miesto v obvode už po prvom „sedení“ zmenší o 1-2 cm. Po odporúčaných šiestich ošetreniach môžete očakávať scvrknutie problémovej partie v obvode o 9-13 cm. Ako bonus k tomu dostanete zmiernenie celulitídy a prekrvenie pokožky. Po ošetrení môžete hneď vstať a venovať sa normálnym činnostiam. Pokožka môže byť mierne začervenalá ako po masáži, ale sčervenanie sa vytratí po niekoľkých hodinách. Po procedúre sa musí piť veľa vody (minimálne 3 – 4 litre čistej vody alebo minerálky) aby došlo k stopercentnému vyplaveniu tuku. Pre lepší efekt je vhodné v čase po kavitačnom ošetrení zvýšiť fyzickú aktivitu, ktorá ešte viac podporí odstránenie uvoľnených tukových buniek.

Jedno ošetrenie trvá približne 40 -50 minút a pre maximálny efekt je ho potrebné 6-8 krát zopakovať plus k samotnej ultrazvukovej liposukcii pridať aj lymfodrenáž o dĺžke cca 30 minút, ktorá napomôže vyplaveniu rozpustených tukov.

Koľko stojí kavitácia?

Chudnutie je skvelý biznis a ak sa jedná o bezbolestnú procedúru, pri ktorej sa nemusíte potiť, tak neočakávajte, že sa špekov a problémových partií zbavíte za lacno. Skôr naopak. Pripravte si niekoľko stoviek eur. Cena týchto zákrokov závisí od počtu ošetrení, ktoré chcete absolvovať, od partie, ktorú si prajete zoštíhliť a v neposlednom rade aj od mesta (ceny sú niekoľkonásobne vyššie v Bratislave). Zaručené výsledky sa dostavia po niekoľkých týždňoch, kedy sa rozpustený tuk vyplaví z tela. Vo všetkých salónoch krásy sa však dozviete odporúčanie, že na to, aby ste si štíhlu líniu udržali, musíte upraviť jedálniček a do života vniesť viac pohybu. Dostávame sa teda k tomu, že tak celkom bez potu, odhodlania a sebazaprenia si dobrú postavu dlhodobo neudržíte.

Názov salónu Mesto Cena za kavitáciu 40 min.
SLIM – štúdio formovania postavy Bratislava 100,00 €
Idole BEAUTY STUDIO Bratislava 129,00 €
Štúdio formovania postavy Remington Nitra 25,00 €
VIP Clinic Košice 69,00 €
TonikLine Studio Zvolen 35,00 €

Z vyššie uvedeného porovnania cien vyplýva, že bežných šesť ošetrení Vás bude stáť od 150 – 600 €. Ak si kúpite balíček (napríklad 6-10 procedúr), spravidla získate malú zľavu v podobe jednej procedúry zdarma. Milé dámy, zaujímajú nás Vaše skúsenosti a názor na kavitáciu. Boli by ste ochotné zaplatiť 600 EUR za štíhlejšiu postavu, alebo radšej zvolíte lacnejšiu, istejšiu ale zato namáhavejšiu alternatívu – potenie sa vo fitness centre?

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia