Kreditná karta MasterCard - OTP Banka Slovensko, a.s.

Kreditná karta MasterCard - OTP Banka Slovensko, a.s.

OTP banka sa nemôže pochváliť bohatým výberom kreditných kariet – v skutočnosti ponúka iba jednu: MasterCard. Pozrime sa na jej detaily.

Jedná sa o medzinárodnú kreditnú kartu, ktorú využijete pri platbách za nákupy doma aj v zahraničí (prostredníctvom POS terminálu), samozrejmosťou sú platby cez internet, výber hotovosti z bankomatov (využívajte bankomaty OTP banky, ušetríte tak na poplatkoch, ideálne je však kreditnú kartu využívať na bezhotovostné transakcie, ktoré sú bezplatné) a v neposlednom rade aj dobitie kariet mobilných operátorov a zistenie disponibilného zostatku.

Kreditku MasterCard môžete využiť ako bezúročný úver, pokiaľ ňou platíte bezhotovostne v obchodoch alebo cez internet a do konca bezúročného obdobia (ktoré je 45 dní) splatíte celú dlžnú sumu. Pozor, pre výbery z bankomatov neplatí žiadne bezúročné obdobie, hotovostné transakcie sú úročené odo dňa výberu. Úroková sadzba sa po skončení bezúročného obdobia a v prípade výberov z bankomatov pohybuje od 17% do 18,5 %.

KKmastercard_OTPDlžnú sumu je potrebné uhradiť aspoň v minimálnej splátke a to v čase na to určenom (toto obdobie je vždy špecifikované vo výpise ku kreditnej karte). Prípadné úhrady zrealizované mimo tohto obdobia budú zaevidované ako kreditná operácia, no nebudú považované za úhradu dlžnej sumy v zmysle obchodných podmienok.

OTP banka poskytuje KK MasterCard s úverovým rámcom od 300 € až do 5000 €, otvorenie účtu v tejto banke nie je podmienkou pre jej vydanie.

Parametre

Názov banky OTP Banka Slovensko, a.s.
Názov produktu Kreditná karta MasterCard Unembossed
Platnosť karty 2 roky
Podmienky vek od 18 rokov, trvalý pobyt na Slovensku, vydáva sa bez ručiteľa, vedenie účtu nie je podmienkou vydania
Úverový limit minimálny: 300 EURmaximálny: 5000 EUR
Úroková sadzba 17% do 18,5 % p.a.
Bezúročné obdobie 45 dní
Platí bezúročné obdobie aj pre výbery hotovosti nie
Poplatky
Vydanie a správa hlavnej kreditnej karty bez poistenia 15 € / rok
Dodatková karta 5,00 € / rok
Výber hotovosti z bankomatov OTP Banky a skupiny OTP 1% min. 2,00 €
Výber hotovosti z iných bankomatov (na území EHP) 2% min. 5,00 €
Výber hotovosti z bankomatov mimo územia EHP – ostatné banky 2% min. 7,00 €
Bezhotovostná platba kartou u obchodníkov na Slovensku a v zahraničí 0,00 €
Zablokovanie kreditnej karty 0,00 €
Zrušenie KK 0,00 €
Prekročenie úverového rámca 3,50 €
1.,2.,3.,4. výzva 5,00 €, 10,00 €, 15,00 €, 25,00 €

 

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia