mBank dá novým klientom pôžičku s nulovým úrokom

mBank dá novým klientom pôžičku s nulovým úrokom

logo_mbank_PInternetová banka mBank si pre záujemcov, ktorí u nej ešte nečerpali žiaden úver, pripravila skutočne neodolateľnú ponuku: bezúročnú pôžičku v objeme od 350 až do 1500 € so splatnosťou 12 mesiacov. Jediný náklad, ktorý je spojený s akciovou ponukou bezúročnej pôžičky je spracovateľský poplatok za jej poskytnutie, vo výške 2 % z objemu pôžičky.

V prípade, že si klient požičia najmenšiu možnú sumu 350 €, celkové náklady na úver budú len 357 €, preplatenie úveru iba o 7 €.

Pri sume 1200 € je spracovateľský poplatok 24 € a pri najvyššom objeme 1500 € klient zaplatí len 30 € navyše. Pre všetky objemy mPôžičky Plus v akčnej ponuke je ročná percentuálna miera nákladov len 3,81 %.

Mimoriadne výhodné podmienky platia len do polovice decembra

Akciová ponuka mPôžičky Plus je dobre načasovaná – v predvianočnom období, kedy si vo väčšej miere požičiavajú aj ľudia, ktorí sa snažia úverovým produktom počas roka vyhýbať.

Akcia „Získaj svoju prvú pôžičku bez úroku“ je časovo limitovaná s platnosťou do 15.12.2015.

Požiadať o ňu môžu fyzické osoby, ktoré ešte pôžičku v mBank nečerpali, staršie ako 18 rokov s trvalým alebo prechodným pobytom na území SR, s pravidelným zdrojom príjmov, bez negatívneho záznamu v úverových registroch, bez pozdĺžností voči mBank.

Pokiaľ aktuálne máte jednu pôžičku v mBank schválenú, no ešte ju nečerpáte, akciovú ponuku už nemôžete využiť. Nulové úročenie je možné využiť vždy iba na jednu zmluvu o úvere (nie opakovane) a do sumy maximálne 1500 € so splatnosťou 12 mesiacov.

V prípade, že potrebujete požičať viac, prípadne s dlhšou splatnosťou ako 12 mesiacov, môžete požiadať o štandardnú mPôžičku Plus s objemom až do 20 000 €, pričom splátky sa dajú rozložiť až na 7 rokov.

mPôžička Plus je stále s transparentnou úrokovou sadzbou vo výške 9,90 % p.a. pre každého, bez poplatku za poskytnutie a vedenie úverového účtu, s možnosťou bezplatných mimoriadnych splátok kedykoľvek a navyše s garanciou najnižšieho úroku počas celej doby splácania.

Online banka v tomto roku predstavila niekoľko úverových noviniek

V prvom polroku rozšírila svoje portfólio o refinanacovanie úverov, od septembra je klientom k dispozícii aj možnosť konsolidácie pôžičiek.

„Sme radi, že po úspešnom uvedení refinancovania a konsolidácie úverov s garanciou najnižšej ceny pôžičky sme mohli pripraviť špeciálnu ponuku, vďaka ktorej si klienti môžu vyskúšať našu pôžičku za mimoriadnych podmienok,“ povedal na margo bezúročnej pôžičky Michal Pokluda, riaditeľ produktového portfólia mBank pre Slovensko a Českú republiku.

Read more

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

V súčasnosti sa Slováci tešia mimoriadne priaznivým podmienkam poskytovania hypoték. Tretí mesiac roka prepísal niekoľko rekordov – priemerná úroková sadzba novo poskytnutých úverov na bývanie klesla na neuveriteľných 1,95 % p.a., pričom po prvý krát v histórii bola pokorená magická, dvojpercentná hranica. Nikdy predtým sa nedal nový úver na bývanie

By Redakcia