mBank pôžička je s rovnakým úrokom pre každého

mBank pôžička je s rovnakým úrokom pre každého

Internetová banka mBank prechádza výraznou zmenou – už o pár dní bude mať nový web, nové logo a internet banking. Dôvodom je organizačná zmena – nebude pôsobiť ako značka pod poľskou BRE Bank, ale začne fungovať ako samostatná spoločnosť.

Atraktívnejšia pôžička

Ešte pred spustením plánovaných zmien si mBank pripravila pre svojich klientov novinku – pôžičku ktorú ponúka s rovnakým úrokom pre každého. Bezúčelový spotrebný úver na čokoľvek je teraz možné získať s úrokom vo výške 9,90 %, bez ohľadu na výšku príjmu klienta. Podmienkou je poistenie schopnosti splácať. Poistenie úveru poskytne nielen klientovi, ale samozrejme aj banke istotu, že v prípade výpadku pravidelných mesačných príjmov dlžníka prevezme splácanie poisťovňa.

mbank_logo Poskytovanie pôžičky s rovnakým úrokom pre každého s povinným poistením úveru je tak pre mBank úverovým obchodom s nízkym rizikom nesplácania. Banka ponúka na výber z troch základných variantov poistného krytia:

  • najlacnejší základný súbor (4,5 % z mesačnej splátky), ktorý kryje pracovnú neschopnosť, invaliditu tretieho stupňa,
  • Rozšírený súbor poistenia – (6,5% z mesačnej splátky pôžičky), obsahuje rovnaké poistné krytia ako základný súbor, no poistený nie je len klient ale aj klientov spolužiadateľ respektíve spoludlžník
  • komplexný súbor poistenia – (7,5% z mesačnej splátky pôžičky), obsahuje poistenie pracovnej neschopnosti, straty zamestnania, úmrtia a invalidity tretieho stupňa

Povinné poistenie úveru je dôvodom, prečo mBank môže ponúknuť atraktívny úrok vo výške 9,90 % p.a. každému. Teraz si tak môžu vybaviť výhodnejšie bezúčelový spotrebný úver tí klienti, ktorí by štandardne získali aj o niekoľko percentuálnych bodov vyšší úrok.

Len pre existujúcich klientov

Ak si mädlíte ruky, že sa Vám podarí získať bezúčelový úver s výhodným úrokom, netešte sa predčasne. Produkt mPôžička plus je určený výlučne existujúcim klientom mBank, ktorým je ponúknutý prostredníctvom správy v internet bankingu, ktorá obsahuje aj výšku predschváleného úveru. Banka prostredníctvom produktu mPôžička Plus požičiava na čokoľvek od 350 do 20 000 EUR so splatnosťou 12-84 mesiacov.

Read more

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

V súčasnosti sa Slováci tešia mimoriadne priaznivým podmienkam poskytovania hypoték. Tretí mesiac roka prepísal niekoľko rekordov – priemerná úroková sadzba novo poskytnutých úverov na bývanie klesla na neuveriteľných 1,95 % p.a., pričom po prvý krát v histórii bola pokorená magická, dvojpercentná hranica. Nikdy predtým sa nedal nový úver na bývanie

By Redakcia