mBank pôžička je s rovnakým úrokom pre každého

mBank pôžička je s rovnakým úrokom pre každého

Internetová banka mBank prechádza výraznou zmenou – už o pár dní bude mať nový web, nové logo a internet banking. Dôvodom je organizačná zmena – nebude pôsobiť ako značka pod poľskou BRE Bank, ale začne fungovať ako samostatná spoločnosť.

Atraktívnejšia pôžička

Ešte pred spustením plánovaných zmien si mBank pripravila pre svojich klientov novinku – pôžičku ktorú ponúka s rovnakým úrokom pre každého. Bezúčelový spotrebný úver na čokoľvek je teraz možné získať s úrokom vo výške 9,90 %, bez ohľadu na výšku príjmu klienta. Podmienkou je poistenie schopnosti splácať. Poistenie úveru poskytne nielen klientovi, ale samozrejme aj banke istotu, že v prípade výpadku pravidelných mesačných príjmov dlžníka prevezme splácanie poisťovňa.

mbank_logo Poskytovanie pôžičky s rovnakým úrokom pre každého s povinným poistením úveru je tak pre mBank úverovým obchodom s nízkym rizikom nesplácania. Banka ponúka na výber z troch základných variantov poistného krytia:

  • najlacnejší základný súbor (4,5 % z mesačnej splátky), ktorý kryje pracovnú neschopnosť, invaliditu tretieho stupňa,
  • Rozšírený súbor poistenia – (6,5% z mesačnej splátky pôžičky), obsahuje rovnaké poistné krytia ako základný súbor, no poistený nie je len klient ale aj klientov spolužiadateľ respektíve spoludlžník
  • komplexný súbor poistenia – (7,5% z mesačnej splátky pôžičky), obsahuje poistenie pracovnej neschopnosti, straty zamestnania, úmrtia a invalidity tretieho stupňa

Povinné poistenie úveru je dôvodom, prečo mBank môže ponúknuť atraktívny úrok vo výške 9,90 % p.a. každému. Teraz si tak môžu vybaviť výhodnejšie bezúčelový spotrebný úver tí klienti, ktorí by štandardne získali aj o niekoľko percentuálnych bodov vyšší úrok.

Len pre existujúcich klientov

Ak si mädlíte ruky, že sa Vám podarí získať bezúčelový úver s výhodným úrokom, netešte sa predčasne. Produkt mPôžička plus je určený výlučne existujúcim klientom mBank, ktorým je ponúknutý prostredníctvom správy v internet bankingu, ktorá obsahuje aj výšku predschváleného úveru. Banka prostredníctvom produktu mPôžička Plus požičiava na čokoľvek od 350 do 20 000 EUR so splatnosťou 12-84 mesiacov.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia