mKreditka vráti novým majiteľom 2 % z každej online platby

mKreditka vráti novým majiteľom 2 % z každej online platby

Internetová mBank si v máji prichystala pre nových zákazníkov dva bonusy. Ako sme už na Finanze informovali, pre novo zriadené účty poskytne mBank nadštandardné úročenie vo výške až 2 % p.a., ktoré platí počas prvých 6 mesiacov od zriadenia bezplatného mKonta.

Druhý bonus cieli na tých, ktorí uvažujú nad zriadením novej kreditnej karty. mBank sa rozhodla zatraktívniť svoju mKreditku tým, že novým majiteľom vráti 2 % späť z každej online platby, ktorú uskutočnia.

Výhoda s krátkym trvaním

Podobne ako pri novozriadenom účte, aj akciová ponuka na mKreditku ktorá vráti 2 % späť z každej online platby platí iba počas prvých šiestich mesiacov odo dňa aktivácie. Celková maximálna výška odmeny, ktorú je možné prostredníctvom kreditnej karty od mBank získať, je 80 EUR. Odmena sa vypláca za každý mesiac priamo na bežný účet mKonto, najneskôr do konca nasledovného mesiaca.

Len pre internetové platby

Akcia sa týka výlučne platieb mKreditkou uskutočnených cez internet, nevzťahuje sa na platby prostredníctvom POS terminálov v obchodoch, výber hotovosti v bankomatoch, na pobočkách bánk a bezhotovostný prevod z úverového účtu kreditnej karty a taktiež sa nevzťahuje na všetky transakcie, ktoré boli refundované.

Platby kartou či už v obchode alebo na internete v rámci SR ale aj v zahraničí sú zdarma.

Na to, aby ste sa mohli zúčastniť akciovej ponuke je potrebné najneskôr do konca mája podať žiadosť o mKreditku a najneskôr si ju do konca júna aktivovať.

Čo je dobré vedieť?

kreditna karta mbank

zdroj:mbank.sk

Za vydanie karty sa nič neplatí, štandardný poplatok za vedenie je 1,50 €, pri aktívnom využívaní karty si však banka poplatok neúčtuje (stačí, ak v závislosti od typu vybranej karty uskutočníte v danom mesiaci platby v hodnote 50 €, respektíve 100 €). Na výber sú dva typy kreditných kariet – Visa Credit Classic s úverovým limitom od 350 -6500 € a Visa Credit Gold (s minimálnym úverovým limitom 5000 € a maximálnym až 16500 €). Bez ohľadu typ kreditky, poplatky sú rovnaké (okrem úverového limitu a designu samotnej kreditnej karty)

Úroková sadzba závisí od zvolenej tarify a je buď 14,99 % p.a,, 17,99 % p.a. alebo 21,99 % p.a. Pre všetky typy platí rovnako dlhé bezúročné obdobie, až 54 dní. Minimálna splátka sú len 3%, avšak pre optimálne využívanie kreditnej karty sa oplatí splatiť dlžnú sumu do konca bezúročného obdobia. Aby ste na splátku nezabudli, odporúčame zriadiť si automatické inkaso 100 % splátky, ktoré je bezplatné.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia