Najlacnejšie mobily na trhu získate za menej než 25 EUR. Bez zmlúv a viazanosti.

Najlacnejšie mobily na trhu získate za menej než 25 EUR. Bez zmlúv a viazanosti.

Ceny mobilných telefónov klesajú na predtým nepredstaviteľne nízke sumy. Najlacnejšie mobily môžete mať aj za menej ako 25 €, najmä vtedy, ak si nepotrpíte na najnovšie mutimediálne funkcie, pripojenie na internet cez wi-fi alebo GPS navigáciu. Ak teda patríte medzi tých užívateľov, ktorí od telefónu chcú najmä to, na čo bol vytvorený – teda telefonovať, prípadne smskovať, nový mobilný telefón môžete mať do pár desiatok eur a to všetko bez toho, aby ste sa jednému z operátorov upísali na dva roky.

Ponuka mobilov za nízke ceny má iba základné funkcie, ktorými sa výrobcovia snažia osloviť nenáročných zákazníkov, seniorov a deti. Ceny sa začínajú už od 15 €. Možno budete prekvapený, ale v tejto cenovej kategórii sa nestretnete s nevzhľadnými „šunkami“ ale práve naopak s dizajnovo celkom príťažlivými kúskami. Pokiaľ prihodíte pár eur navyše tak môžete okrem základných funkcií získať aj celom dobrú výbavu.

Najlacnejšie mobily do 25 €

Chystáte sa do telefónu investovať maximálne 25 €? Dobre robíte. V tejto cenovej kategórii sa tiež dá nájsť veľa modelov – a takmer všetky sú vybavené farebným displejom. Výhodou je okrem nízkej ceny aj dlhá výdrž batérie na jedno nabitie. Oželieť však budete musieť fotoaparát a wi-fi.

samsung E1200Samsung E1200

je malý jednoduchý, šikovný s klasickým tvarom a vďaka kontrasným hranám má aj nádych štýlovosti. Je vhodný aj ako náhradný telefón v situáciách, keď sa budete o svoj drahší telefón obávať – napríklad ak idete na chatu, do prírody, či do rozvojových krajín, kde by ste sa obávali krádeže alebo poškodenia. Ideálny na telefonovanie a smskovanie, žiadne ďalšie extra funkcie však neočakávajte. Výhodou je oproti iným low end telefónom aj rýchlejšia odozva. Pri regulácii podsvietenia dosiahnete maximálnu výdrž batérie, ktorá Vám bez nabitia vydrží aj týždeň.

Cena: 9,99 €

najlacnejšie ho kúpite v internetovom obchode Shoppie.sk. V Tescu ho majú za 10,90 €

 

SAMSUNG E1170SAMSUNG E1170

opäť základný telefón pre nenáročných klientov, ktorí potrebujú najmä volať a smskovať. Okrem toho má aj niekoľko praktických, bežne využívaných funkcií – upomienky, kalkulačka, budík, stopky. Najväčším plusom je nízka cena a dlhá výdrž batérie, ktorá vydrží na jedno nabitie aj 14 dní.

Cena: 12,90 € v internovom obchode MobilPC

 

SamsungE1080SAMSUNG E1080

ľahké ovládanie, farebný lcd displej, super nízka cena a vyvážené funkcie sú dôvody, prečo si zakúpiť tento model. Pre jednoduché ovládanie je vhodný pre seniorov a ako prvý mobil pre dieťa do školy. Ak ho aj Vaša ratolesť v škole stratí, nebude Vás to mrzieť vďaka nízkej cene. Na rozdiel od vyššie uvedených modelov, tento má zabudovaný diktafón a fm rádio.

Cena: 13,08 € v eshope Talkive.sk

Nokia 100Nokia 100

Nokia 100 patrí medzi lacné, ba čo viac najlacnejšie mobily na slovenskom trhu. Jednoduchosť a spoľahlivosť to sú základné charakteristiky tohto prístroja. Okrem telefonovania smskovania má aj niekoľko funkcií navyše – jednoduchý kalendár, budík a FM rádio a praktické LED svietidlo. Pripočítajte si k tomu tradičnú intuitívnosť ovládanie Nokie, jednoduché a prehľadné menu, nízku hmotnosť a máte ideálny prístroj pre dôchodcov.

Cena: 19,05 € v internovom obchode MobilPC

nokia 101Nokia 101

tento ľahký, cenovo dostupný prístroj s elegantným dizajnom podporuje funkciu DUAL SIM, vďaka ktorej môžete mať v jednom prístroji až dve súčasne aktívne SIM karty (vhodné napríklad pre tých, ktorí chcú používať súkromné a firemné číslo v jednom telefóne). Pre každú kartu je možné zvoliť odlišné nastavenia. Istotne oceníte aj multimediálny prehrávač a FM rádio či vstavané svietidlo, ktoré pomôže ak budete v noci hľadať kľúče. Plusom je tiež aj dlhá výdrž batérie – v pohotovostnom režime Vám vydrží celý mesiac a s Nokiou 101 môžete telefonovať až osem hodín na jedno nabitie.

Cena: 21,90 € v obchode Nikita.sk

 

Samozrejme, mobilní operátori majú v ponuke aj oveľa výkonnejšie a štýlovejšie prístroje s pokročilými funkciami za akciovú cenu 1 €. Berte však do úvahy, že nikto Vám nič nedá zadarmo a pre získanie tejto akciovej ceny je potrebné uzatvoriť zmluvu určitú a platiť isté obdobie vopred dojednaný paušál.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia