Neprekonateľný úrok na refinancovaní od ZUNO: lepšiu ponuku dostanete aj počas splácania

Neprekonateľný úrok na refinancovaní od ZUNO: lepšiu ponuku dostanete aj počas splácania

11. februára online banka ZUNO predstavila novú akciu na refinancovanie v rámci ktorej ponúka Neprekonateľný úrok, ktorý garantuje aj počas celej doby splácania. Čo to znamená?

Ak dostanete kedykoľvek počas splácania refinancovaného úveru lepšiu ponuku od konkurenčnej banky (s nižšou úrokovou sadzbou), ZUNO úrok už na splácanej pôžičke ešte viac zníži.

Pokiaľ si chcete poistiť najvýhodnejší úrok na refinancovaní aj počas splácania, poponáhľajte sa. Akciová ponuka banky trvá len do konca februára.

Tri transparentné sadzby

zuno_logoZUNO už dlhšiu dobu poskytuje transparentné sadzby na refinancovaní. Klient tak ešte pred podaním žiadosti vie, akú úrokovú sadzbu dostane. Sú len tri možnosti: 6,9 % p.a., 9,90 % p.a. a 14,90 % p.a.

Najnižší možný úrok, teda 6,90 % ročne dostanete pokiaľ splácate starú pôžičku s úrokom do 11,49 %. Ak je úroková sadzba starého úveru v rozmedzí od 11,5 % – 16,49 %, pri refinancovaní v ZUNO dostanete úrok 9,90%. No a pokiaľ je úrok Vašej pôžičky, ktorú chcete refinancovať vyšší ako 16,5 %, ZUNO Vám ponúkne novú sadzbu 14,90 % p.a.

„Priemerná výška konsolidovaných úverov sa pohybuje na úrovni viac než 7000 €, priemerná sadzba je 8,8 % p.a.“ dopĺňa Vladimír Michna, hovorca banky.

Najnižší úrok banka garantuje aj počas splácania

Pokiaľ využijete akciu „Neprekonateľnný úrok“ úrok si môžete počas splácania ešte viac znížiť.

Akciovú ponuku detailnejšie vysvetľuje Lukáš Fúčela, produktový špecialista direct banky: „Starý úrok so sadzbou do 16,49 % môže klesnúť napríklad až na 9,9 % ročne. Pokiaľ ale klient predloží ešte výhodnejšiu ponuku od konkurencie, napríklad 8 %, môže úrok spadnúť až na 6,9 %, čo je najnižší úrok v Zuno. Všetko sa samozrejme dá vybaviť online, bez radov na pobočkách a poplatkov.”

Aké sú podmienky akcie?

Na to, aby ste získali lepší úrok počas splácania, je potrebné v zmysle podmienok akcie predložiť lepšiu ponuku (s nižšou úrokovou sadzbou) od inej banky na hlavičkovom papieri (podpísanom , opečiatkovanom), ponuka musí byť vystavená na Vaše meno, s Vašimi identifikačnými údajmi (musíte byť hlavným dlžníkom), a samozrejme je nutné, aby bola platná (nesmie byť staršia ako 30 dní).

Ponuka od inej banky musí byť v podobnej výške ako je výška nesplatenej časti v ZUNO (akceptuje sa rozdiel +/-10 %), taktiež musí byť s podobnou splatnosťou ako je zostávajúca doba splatnosti pôžičky ZUNO (s rozdielom max. 12 mesiacov.)

Podmienkou tiež je, že klient spláca Pôžičku v ZUNO najmenej 6 mesiacov odo dňa podpisu zmluvy a výška nesplatenej časti Pôžičky predstavuje sumu minimálne 1000 €.

ZUNO nebude akceptovať ponuky od iných bánk s lepším úrokom, pokiaľ je jeho poskytnutie naviazané na využívanie ďalších služieb – napríklad osobného účtu, poistenia úveru…a pod. a nemožnosťou predčasne splatiť úver.

Len pre klientov ktorí vedia, že splácať sa má riadne a včas

Akciu neprekonateľný úrok samozrejme môžu využiť len poctiví klienti, ktorí pôžičku splácajú riadne a včas. V prípade, že splníte všetky vyššie uvedené podmienky, ponuku konkurencie treba zaslať na email najlepsiacena@zuno.sk

Direct banka zaznamenala obrovský nárast záujmu o refinancovanie

Záujem Slovákov o refinancovanie rastie, čo je vidieť naprieč celým bankovým sektorom. Ani ZUNO nie je výnimkou Podľa Vladimíra Michu, hovorcu banky bol záujem o nahradenie starých úverov novým v minulom roku pomerne vysoký. „Podiel refinancovania na úveroch sa zvýšil viac ako trojnásobne.“

V ZUNO môžete refinancovať nielen nevýhodné úvery z bankových spoločností, ale aj z nebankoviek. v ZUNE väčší podiel, až 70 % refinancovaných úverov pochádza z bánk a 30 % predstavujú pôžičky z nebankových subjektov.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia