Nová služba v Unicredit Bank: Card Balance Transfer

Nová služba v Unicredit Bank: Card Balance Transfer

Portfólio služieb Unicredit Bank sa rozrástlo o novinku – službu Card Balance Transfer, ktorá zmožňuje previesť zostatky na kreditkách od iných finančných inštitúcii na kreditnú kartu od Unicredit Bank.

Nulový úrok až 6 mesiacov

V rámci podpory predaja novej služby banka pripravila pre záujemcov zaujímavý benefit: poskytne nulové úročenie prevedenej čiastky počas prvých šiestich mesiacov. Za refinancovanie kreditiek sa platí jednorázový poplatok vo výške 4% z prevedeného zostatku, maximálne však 40 EUR.

Pokiaľ patríte k vášnivým užívateľom jednej či viacerých kreditiek, so službou Card Balance Transfer môžete prvého pol roka ušetriť nemalé finančné prostriedky.

Po šiestich mesiacoch: úroková sadzba 15 % p.a.

unicredit_bank_logoA nielen to, vďaka relatívne nízkej úrokovej sadzbe vo výške 15 % ročne ušetríte ďalšie desiatky eur po vypršaní polročného obdobia bez úrokov. Úrokové sadzby štandardných kreditiek sa pohybujú skôr okolo 17-18 %, pod 15 % ročne získate len prestížne a zlaté karty, ktoré sa však spájajú poriadne mastnými ročnými poplatkami.

Novú službu tak ocenia všetci klienti, ktorí chcú získať nižšiu úrokovú sadzbu a ktorí chcú splatiť existujúce dlhy zo starých kreditiek.

K službe Card Balannce Transfer sa poskytuje medzinárodná platobná kartu Visa Electron alebo Visa Classic Sphere s čipom a s bezkontaktnou technológiou VISA PayWave, umožňujúcou platiť menšie nákupy do 20 EUR rýchlejšie a pohodlnejšie bez zadávania PIN kódu. Obe karty sa vydávajú s platnosťou na 3roky s automatickou obnovou.

Bezúročné obdobie platí aj pre výbery v hotovosti

Kreditku v Unicredit Bank získate s úverovým limitom až 6000 € a s bezúročným obdobím až 45 dní. Na rozdiel od viacerých konkurenčných produktov sa bezúročné obdobie vzťahuje nielen na bezhotovostné transakcie, ale aj na výbery hotovosti. Počas tohto bdobia finančné prostriedky čerpáte bez úrokov, takže ak dlžnú sumu stihnete v plnej výške splatiť do konca bezúročného obdobia, máte 0% úrok.

Aktuálna dlžná suma sa bude úročiť úrokovou sadzbou 15% p.a. až odo dňa splatnosti.

Kreditky UCB umožňujú aj prevod finančných prostriedkov z poskytnutého úverového rámca (max. však do výšky 30 %) na ktorýkoľvek bankový účet, musíte mať však aktivovanú službu Unitel.

Podmienky pre vrátenie mesačného poplatku

Každý držiteľ kreditnej karty z Unicredit Bank je navyše automaticky zapojený do lojalitného Programu pre verných, vďaka ktorému máte možnosť získať 100 % zľavu z mesačného poplatku, v prípade, že platby kartou u obchodníkov dosiahnu v danom mesiaci určitý objem. Pre kartu VISA Electron stačí mesačne zaplatiť u obchodníkov v hodnote 159 €, v prípade VISA Classic Sphere je to 359 €.

Unicredit Bank predstavila službu refinancovania kreditných kariet ako prvá banka na slovenskom a českom trhu.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia