Online VÚB pôžička je s garantovaným úrokom 9,9 %

Online VÚB pôžička je s garantovaným úrokom 9,9 %

Ani nie dva týždne potom, čo VÚB predstavila svoju pôžičku s odmenou za vernosť, teraz zatraktívnila aj svoju ponuku online pôžičky o garantovanú úrokovú sadzbu vo výške 9,90 %, ktorú môže získať každý, kto splní podmienky pre poskytnutie úveru. Online VÚB pôžička je bezúčelový úver, ktorý sa poskytuje vo výške od 1000 do 5000 € so splatnosťou od 13 mesiacov do 9 rokov.

Podmienky

Základným predpokladom na získanie online pôžičky je trvalý pobyt na území SR, vek od 18 do 65 rokov a pravidelný príjem zo zamestnania v súkromnej/štátnej firme alebo z podnikania vo výške viac ako 500 € mesačne. Zamestnanec nesmie byť v skúšobnej dobe a musí byť zamestnaný minimálne 4 mesiace.

Ako požiadať?

Postup vybavenia je veľmi jednoduchý. Stačí si prostredníctvom nižšie uvedenej kalkulačky vybrať požadovanú sumu úveru a splatnosť, na základe čoho kalkulačka vypočíta mesačnú splátku. Záujemca sa tiež okrem ročnej percentuálnej miery nákladov dozvie aj celkové preplatenie úveru. V ďalšom kroku je potrebné vyplniť krátku žiadosť a v prípade schválenia Vám bude peniaze zaslané najneskôr do 24 hodín od schválenia žiadosti.

Bez poplatku za poskytnutie

VÚB online pôžička je bez poplatku za poskytnutie, pričom získať ju môže aj záujemca, ktorý nemá účet vo VÚB. Spláca sa z ktoréhokoľvek účtu v SR formou inkasa. Klient si môže voliteľne uzatvoriť poistenie úveru, vďaka ktorému poisťovňa v prípade nepredvídaných životných situácií ako dlhodobá PN, strata zamestnania alebo trvalá invalidita prevezme splácanie za dlžníka.

Predčasné splatenie? Kedykoľvek

vubpozickaOnline pôžičku je možné kedykoľvek predčasne splatiť. Poplatok za mimoriadnu splátku alebo celkové predčasné splatenie je 1% z predčasne splatenej sumy úveru, pokiaľ do konca splatnosti zostáva viac ako rok a 0,5 % ak do konca splatnosti zostáva menej ako 12 mesiacov. V prípade, že predčasne splatíte úver alebo jeho časť pred dohodnutou lehotou splatnosti, ktorý splácate minimálne 12 mesiacov a suma mimoriadnych splátok vrátane naposledy zrealizovanej splátky nepresahuje 10 000 EUR za posledných 12 mesiacov, predčasné splatenie / mimoriadna splátka je v takomto prípade grátis. Zámer vykonať mimoriadnu splátku je potrebné oznámiť vopred, najmenej 7 dní pred plánovaným termínom predčasného splatenia úveru.

Garantované úroky fičia

VÚB nie je prvá (a celkom určite ani nie je posledná), ktorá prišla s ponukou garantovaného úroku vo výške 9,90 %. Dávnejšie na transparentný úrok lákala internetová mBank a len pred pár dňami sa skončila akciová ponuka nebankovky Cetelem, ktorá tiež poskytovala bezúčelové pôžičky s úrokom 9,90 % pre každého.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia