Online VÚBpôžička - VÚB banka bojuje o klientov aj na internete

Online VÚBpôžička - VÚB banka bojuje o klientov aj na internete

Každý uprednostňuje vybaviť všetko, čo sa dá, cez internet. Platby realizujeme cez internet banking, nakupujeme v eshopoch a keď sa vyberieme na dovolenku, uzatvárame cestovné poistenie online. Tento trend prenikol do všetkých oblastí a úvery nie sú žiadnou výnimkou.

VÚB banka sa tak v spolupráci so svojou dcérskou spoločnosťou Consumer Finance Holding (CFH) rozhodla vytvoriť jedinečný produkt online VÚBpôžičku, pre ktorú si nemusíte chodiť na pobočku banky, ale vybavíte si ju online, z pohodlia Vašej obývačky, prostredníctvom nižšie uvedeného formulára. . Už počas počas prvých mesiacov od jej uvedenia na trh zaznamenala výrazný úspech.

 

Unikátnosť tohto produktu spočíva v tom, že ju môže získať ktokoľvek, aj neklient. Ponuka bankových pôžičiek a úverov prostredníctvom internetu nie je na slovenskom trhu žiadnou novinkou, ale doposiaľ ju mohli získať len klienti banky.

Parametre

vubpozickaOnline VÚBpôžička ponúka priaznivcom internetového nakupovania rýchly a pohodlný prístup k finančným prostriedkom. Na čokoľvek si môžete požičať sumu od 1000 € do 5 000 €. Jednotlivé splátky si môžete rozložiť na obdobie od 13 mesiacov do deviatich rokov.

Žiadosť o túto pôžičku je možné podať výlučne prostredníctvom online formulára. Takže ak by ste náhodou mali v pláne vybaviť a podať si žiadosť na pobočke banky, tak určite nepochodíte. Žiadosti vybavuje sprostredkovateľ, ktorým bola poverená spoločnosť Consumer Finance Holding, tá teda rozhoduje o tom, či bude pôžička schválená alebo zamietnutá.

Výhodou je, že peniaze (v prípade že bude Vaša žiadosť schválená) dostanete do 24 hodín priamo na Váš účet. Čerpanie úveru môže byť dohodnuté v zmluve buď na osobný účet klienta, alebo v hotovosti na ktorejkoľvek pobočke banky. Pôžičky do 3300 € je možné vybrať aj v hotovosti na ktorejkoľvek pobočke okamžite potom, ako dostanete informáciu o schválení.

Úročenie

Pôžička je úročená fixnou úrokovou sadzbou. Výška úrokovej sadzby zostáva nemenná počas celej doby splatnosti, čo pre klienta znamená, že sa nebude meniť výška mesačnej splátky. Úrok začína od 11,90 % ročne. Najlepší úrok získajú žiadatelia s vysokoškolským vzdelaním, o dosť horšie podmienky získajú žiadatelia bez maturity a so základným vzdelaním. Bonitnejší klienti však bez problémov získajú bankový úver ďaleko výhodnejšie – napríklad v Unicredit Bank, ktorá má aktuálne v ponuke bezúčelový spotrebný úver pre každého s úrokom iba 7 % ročne pre každého, bez ohľadu na výšku príjmu a vek.

Ak by nastala situácia, že by ste splátku nestihli zaplatiť načas, tak tak si veriteľ bude účtovať úrok z omeškania, ktorý je 5 % p.a. K tomu treba pripočítať aj poplatky za odoslanie upomienok, za prvú zaplatíte 10 €, za druhú a každú ďalšiu upomienku už bude poplatok 40 €.

Poplatky

  • poplatok za poskytnutie pôžičky: 0 €
  • vedenie úverového účtu: 0 € za mesiac
  • zmena zmluvných podmienok na návrh klienta: 40 €

Pôžičku je možné kedykoľvek predčasne úplne splatiť alebo si aspoň čiastočne znížiť dlh mimoriadnou splátkou. V prípade, že sa rozhodnete túto možnosť využiť, musíte dať banke písomné oznámenie o Vašom zámere úver predčasne úplne alebo čiastočne splatiť aspoň 7 dní pred plánovaným termínom. Poplatok za predčasné splatenie je 0,5 % zo zostatkovej sumy ak do konca lehoty splatnosti zostáva menej ako jeden rok a 1% ak do doby splatnosti zostáva viac ako rok.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia