Quatro pôžička umožňuje požičať si na čokoľvek až do 5000 EUR

Quatro pôžička umožňuje požičať si na čokoľvek až do 5000 EUR

Quatro pôžička je obchodnou značkou spoločnosti Consumer Finance Holding, ktorá patrí do významnej skupiny VÚB Intesa Sanpaolo. Vďaka proklientskému prístupu a veľmi jednoduchému procesu financovania sa tejto spoločnosti podarilo získať úctyhodný, viac ako 60 percentný podiel na trhu nebankových finančných produktov.

Spoločnosť Consumer Finance Holding sa tak stala leadrom v poskytovaní mimobankových pôžičiek. Značka Quatro je známa najmä nákupom na splátky, ktorý umožňuje vo viac ako 8000 predajných miestach po celej Slovenskej republike. Financovanie osobných automobilov zabezpečuje divízia QuatroCar, pôžičky a financovanie nehnuteľností zastrešuje Slovenská požičovňa a financovanie prostredníctvom kreditných kariet je riadené divíziou Slovenské kreditné karty.

Spoločnosť poskytuje online pôžičky prostredníctvom portálu www.quatropozicky.sk Cieľom tohto portálu je zjednodušenie procesu vybavenia neúčelového úveru pre maximálne pohodlie klienta.

Quatro pôžička je neúčelovým úverom, pri ktorom nie je potrebné dokladovať účel použitia finančných prostriedkov. Poskytuje sa v objeme od 600 do 5000 €. Samotnú dĺžku splácania môže ovplyvniť klient, pričom splátky je možné rozložiť na obdobie od jedného do piatich rokov. Čím dlhšiu splatnosť si zvolíte, tým získate nižšiu splátku (splácanie sa rozloží na dlhšie obdobie), no na druhej strane úver viac preplatíte na úrokoch. Pri nižšej splatnosti budú síce mesačné splátky vyššie, tým pádom aj väčšia záťaž na finančný rozpočet, no výhodou je v tomto prípade nižšie preplatenie úveru.

Teraz akcia: získajte späť 5 % z ceny tovaru, ktorý budete financovať z Quatro pôžičky

quatropozicky_logoTeraz majú klienti s Quatro pôžičkou možnosť využiť jedinečnú akciu v rámci ktorej môžu získať 5 % z ceny tovaru financovaného pôžičkou. Funguje to tak, že telefonicky alebo online zadáte údaje o nákupe, číslo Vašej zmluvy a Vaše meno a automaticky dostanete späť na účet 5 % z ceny tovaru (pričom žiadne doklady netreba zasielať poštou). O preplatenie 5% z ceny nakúpeného tovaru môžete požiadať aj opakovane, najneskôr do 3 mesiacov od čerpania úveru a samozrejme max. do sumy čerpanej pôžičky.

Ako podať žiadosť?

Po zadaní základných parametrov, akými je výška požadovanej sumy a splatnosť, sa klient z quatro kalkulačky okamžite dozvie výšku úroku, ročnú percentuálnu mieru nákladov, výšku mesačnej splátky a sumu, ktorú celkovo zaplatíte za požičanie. Najdôležitejší údaj je práve ročná percentuálna miera nákladov (skrátene RPMN), ktorá je percentuálnym vyjadrením všetkých ročných nákladov, ktoré klientovi vzniknú v súvislosti s poskytnutím a čerpaním pôžičky (okrem úroku počíta aj so všetkými poplatkami). Vďaka RPMN si tak môžete jednoducho porovnať ponuky pôžičiek od rôznych spoločností a ľahko tak zistíte, ktorý úver sa Vám najviacej oplatí. Čím nižšia RPMN, tým je úver pre Vás výhodnejší. V priemere je ročná percentuálna miera nákladov Quatro pôžičky 25 % (rovnako aj úrok), čo nie je zrovna najmenej. Pre porovnanie v bankách sa dá získať bezúčelový úver s úrokom s úrokom v priemere za 12-13 % p.a. pri splatnostiach od jedného do piatich rokov. Viac ako 20 % úrok patrí medzi horné hranice bankových úverov. Vyššia úroková sadzba je však cenou za rýchle a pohodlné vybavenie žiadosti.

 

Požiadať o Quatro pôžičku môžete vyplnením nižšie uvedeného online formulára:

Pri vypĺňaní online žiadosti sa od Vás bude požadovať uviesť základné údaje ako Vaše meno, adresu trvalého bydliska, kontaktné informácie, výšku príjmu, zamestnávateľa. Po odoslaní žiadosti dostanete konfirmačný email a prístupové údaje do klientskej zóny, do ktorej sa prihlásite a potvrdíte súhlas s podmienkami. Ďalej treba dodať požadované doklady – kópia občianskeho preukazu a doklad potvrdzujúci výšku príjmu. V prípade schválenia Vám bude požadovaná suma zaslaná bankovým prevodom priamo na Váš účet najneskôr do 24 hodín.

Podmienky

Fyzická osoba, staršia ako 21 rokov a mladšia ako 65 rokov, s trvalým pobytom na území SR, ktorá preukáže dostatočnú solventnosť na riadne splácanie úveru. Žiadosť si môžu podať zamestnanci, živnostníci, ale aj dôchodcovia.

Flexibilita splácania a predčasné splatenie

Spoločnosť Consumer Finance Holding si uvedomuje, že v živote sa môžu vyskytnúť situácie, ktoré vedú k podstatnej zmene finančnej situácie klienta, či už k pozitívnej alebo negatívnej. Z tohto dôvodu umožňuje zmeniť si výšku splátky upravením lehoty splatnosti (skrátením alebo predĺžením). Taktiež spoločnosť umožňuje v zmysle Zákona o spotrebných úveroch predčasné splatenie pôžičky, za ktoré si neúčtuje žiaden poplatok.

V prípade straty zamestnania je možné požiadať o odklad splátok. V tomto prípade je potrebné podanie žiadosti písomnou formou. Viac informácii ohľadom flexibilného splácania získate na tel. čísle: 0850 123 440.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia