Refinančná Šetripôžička vráti 10 % z každej splátky

Refinančná Šetripôžička vráti 10 % z každej splátky

Otázka financií trápi veľké percento Slovákov. Snaha o vyššie úspory, lepšie zvládanie a plánovanie rodinného rozpočtu a zbavovanie sa dlhov patria k rozumným predsavzatiam, ktoré sa dajú pri troche disciplíny a dodržiavania istých pravidiel bez väčších problémov zvládnuť. Škoda len, že väčšina ľudí ktorí si chcú upratať financie čaká do okrúhleho dátumu (najčastejšie prelom rokov) a nespraví rázny krok okamžite. Vytúženého výsledku: poriadku vo financiách a viac peňazí na konte by sa dočkali oveľa skôr.

Vylepšite si finančnú situáciu refinancovaním

Jedným zo spôsobov, ako si „upratať“ svoje dlhy je refinancovanie. Možnosť nahradiť staré dlhy novým, s výhodnejšími podmienkami má v ponuke každá banka. VÚB však na trh prináša vylepšenú refinančnú Šetripôžičku, s ktorou môžete nielenže konsolidovať svoje dlhy, ale aj vytvoriť si finančnú rezervu. Banka totižto vráti z každej splátky pôžičky až 10 % na sporiaci účet.

Refinančná šetripôžička sa poskytuje na účel splatenia existujúcich dlhov, vo výške od 490 €. Nevýhodou je dlhá lehota splatnosti, minimálne 48 mesiacov. Ak aktuálne splácate úver s kratšou splatnosťou, Šetripôžička Vám síce výrazne zníži mesačnú splátku, no natiahne splatnosť, vďaka čomu môžete nakoniec ešte aj viac preplatiť na úrokoch.

Podmienky pre pripísanie šetriacej časti

vub logo10% z každej splátky – šetriacia časť bude vyplácaná na sporiaci účet, ktorý sa poskytuje k Flexiúčtu. Ponuka banky je teda naviazaná na zriadenie bežného účtu, ktorý nie je bezplatný (v závislosti od vybraných služieb a cenového pásma môžete za účet vo VÚB banke zaplatiť od 3,50-9€ za mesiac), čo je dodatočný a možno pre Vás aj zbytočný náklad navyše, pokiaľ máte účet vedený v inej banke a nechystáte sa ho zrušiť. Sporiaci účet k flexiúčtu je bez ďalších poplatkov – zriadenie a vedenie je zdarma a finančné prostriedky na ňom sa úročia výhodnejšou sadzbou ako na bežnom účte. Úspory, či už zo šetripôžičky, alebo Vaše vlastné vklady sú k dispozícii pre výber kedykoľvek.

Podmienkou preto, aby Vám banka vrátila 10 % z každej splátky je splácanie úveru bez omeškania. Pokiaľ budete čo i len jediný raz meškať so splátkou, výhodu sporenia strácate navždy.

Podmienky pre získanie úveru

Pri pôžičke na refinancovanie je podmienkou min. vek, a to 23 rokov, v čase podania žiadosti musí mať žiadateľ dostatočný príjem, aby bol schopný úver splácať (zamestnanci nesmú byť v skúšobnej lehote, musia byť v pracovnom pomere min. 4 mesiace). Za poskytnutie úveru si banka účtuje poplatok vo výške 2 % z objemu požičanej sumy.

Ponuka refinančnej pôžičky platí do konca marca 2015.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia