Rýchle peniaze cez Pôžičkomat

Rýchle peniaze cez Pôžičkomat

pozickomatUž dávno na Finanzu nepribudla žiadna recenzia poskytovateľa pôžičky. Je čas na zmenu a preto si v tomto článku posvietime na Pôžičkomat, ktorý sľubuje rýchle peniaze ľuďom vo finančnej tiesni.

Web stránku, prostredníctvom ktorej príjma žiadosti – www.pozickomat.sk prevádzkuje spoločnosť Friendly Finance Slovakia s.r.o.

Profil firmy

Za relatívne krátky čas pôsobenia na slovenskom trhu (do ORSR bola zapísaná 16. Novembra 2012, so sídlom na adrese Hlavná 104, 040 01 Košice) si stihla vybudovať povesť seriózneho poskytovateľa krátkodobých pôžičiek. Pôvodom sa jedná o estónsku spoločnosť, ktorá má rozsiahle skúsenosti v oblasti poskytovania rýchlych pôžičiek na menšie sumy. Práve škandinávske krajiny sú kolískou mini pôžičiek so splatnosťou niekoľko dní, a doteraz sa tam tešia veľkej obľube u obyvateľstva. Dlhšiu históriu má spoločnosť na českom trhu, kde si vybudovala meno pod značkou „Půjčkomat“ a kde jej dôverujú desiatky tisícov zákazníkov, taktiež veľmi úspešne pôsobí na poľskom trhu.

Väčšinou na Finanze varujeme pred novo vzniknutými úverovými spoločnosťami, ktoré si chcú agresívne uchmatnúť časť z trhového podielu, nakoľko je pre bežného človeka ťažké odhadnúť, či sa jedná o podvodnú firmu alebo serióznu. Referencií od zákazníkov je málo a ruku na srdce, zmluvné podmienky si klienti peňažných ústavov často vôbec nečítajú. Táto trojkombinácia – neoverenie skúseností iných zákazníkov, nečítanie úverovej zmluvy, všeobecných obchodných podmienok a veľmi krátka až nulová história spoločnosti často dostanú nešťastníka, ktorý sa už aj tak topí vo finančných problémoch, do ešte väčšej „šľamastiky“.

Vzhľadom na dlhšiu históriu Friendly Finance Group vo viacerých európskych krajinách, na obavy nie sú žiadne dôvody. Samozrejme pod podmienkou, že všetky svoje záväzky vyplývajúce z úverovej zmluvy budete riadne a včas splácať.

Cieľová skupina: ľudia bez rezervy

Pôžičkomat sa jasne zameriava na nižšiu príjmovú skupinu, ktorá si nevytvára žiadnu finančnú rezervu na „horšie časy“ či na neočakávané finančné výdavky. V každej krajine existuje skupina ľudí, ktorí celú výplatu minú na okamžitú spotrebu buď z dôvodu nízkeho príjmu (tí, ktorí žijú z ruky do úst) alebo proste z nedostatku finančnej disciplíny. Podľa štatistov z Eurostatu až tri zo štyroch slovenských domácností nedokážu bokom odložiť ani euro a tak žijú od výplaty k výplate. Jasné, že pre takéto domácnosti predstavujú nečakané výdavky hotový postrach. Okamžité riešenie ich situácie ponúka Pôžičkomat.

Tip na čítanie: Konkurenciu si nevšímame, zameriavame sa na rýchlosť, profesionalitu a spokojnosť zákazníka (Rozhovor s marketingovým riaditeľom Friendly Finance Group)

Parametre pôžičky

Prostredníctvom Pôžičkomatu si môžete požičať len menšiu sumu od 25 € -350 €. Tento rozsah platí pre nových klientov. V prípade riadneho splácania sa pri opakovanom využití služieb spoločnosti maximálny objem pôžičky zvyšuje až na 900 €. Viac o vernostnom programe si môžete prečítať na webe poskytovateľa.

Charakteristickým znakom malých online pôžičiek je krátka lehota splatnosti, spravidla iba zopár dní, maximálne mesiac. Pôžičkomat nie je žiadnou výnimkou – splatnosť sa pohybuje v rozmedzí od 5-31 dní. Na poskytnutie úveru sa nevyžaduje žiadne ručenie ani zabezpečenie. Podmienkou je vek od 18 rokov, pravidelný príjem a nebyť v omeškaní so splátkou u iných úverových spoločností (aj keď negatívne záznamy v úverových registroch sa posudzujú vždy individuálne).

Najrýchlejšia pôžička na trhu – peniaze na účte do hodiny od schválenia

Ak ste sa rozhodli ponuku Pôžičkomatu využiť, prvým krokom pre získanie peňazí je vyplnenie registračného formulára. Registrácia je bezplatná.

Následne je potrebné potvrdiť súhlas s rámcovou zmluvou kliknutím na odkaz v potvrdzovacom emaily. Po potvrdení registrácie je možné podať žiadosť online. Výsledok schválenia žiadosti sa dozviete v priebehu niekoľkých minút a v prípade schválenia dostanete požadovanú sumu priamo na účet už do hodiny. Žiadosť si môžete podať prostredníctvom formulára nižšie:

Rýchlo? Áno! Lacno? Nie…

Pôžičkomat sa podobne ako konkurencia pýši rýchlym spracovaním žiadosti, pohodlným vybavením úveru online a rýchlym prístupom k peniazom, ešte v deň podania žiadosti. V prípade recenzovaného poskytovateľa však nezostáva iba pri prázdnych sľuboch. Vďaka jedinečnému automatizovanému systému schvaľovacieho procesu dokážu veľmi promptne (do desiatich minút) spracovať podanú žiadosť vrátane odoslania peňazí na účet.

Služby rýchleho finančného servisu nie sú lacné, no Pôžičkomat patrí v oblasti rýchlych online pôžičiek k najlacnejším poskytovateľom. Tak napríklad ak si požičiate 300 € na 31 dní, Vaše náklady budú predstavovať 6,59 €, RPMN 29,2 %, čo spĺňa zákonný limit maximálnej odplaty pre poskytovanie pôžičiek s lehotou splatnosti kratšou ako jeden mesiac. Navyše žiadateľ presne vie, koľko za pôžičku zaplatí.

pozickomat-ukazka kalkulacky

 

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia