Sberbank pôžička odmení nových klientov za dobré splácanie

Sberbank pôžička odmení nových klientov za dobré splácanie

Sberbank pri love záujemcov o bezúčelový spotrebný úver vsadila na rovnakú kartu ako Prima banka: nových klientov odmení za riadne splácanie, aj keď trocha iným spôsobom ako jej konkurent. Kým Prima banka vracia pri poctivom splácaní 10 splátok, Sberbank ponúka klientom, ktorí si teraz vezmú mojuFérovúPôžičku odmenu za riadne splácanie vo výške až 10 % z objemu požičaných peňazí. mojaFÉROVÁPôžička z päťtisícového úveru vráti späť päťsto eur, láka v reklame Sberbank. Záujemca však stále nevie, o koľko úver preplatí.

sberbank_logo2Detailnejšie informácie o akciovej ponuke poskytne reprezentatívny príklad: objem úveru 5000 €, splatnosť 60 mesiacov, fixná úroková sadzba 8,29 % p.a., výška mesačnej splátky 102,08 €, poplatok za poskytnutie úveru 0 €, počet splátok 60. Spotrebiteľovi sa po splnení podmienok vráti

10 % z výšky poskytnutého úveru, RPMN je vo výške 8,61 % a celková suma ktorú v tomto prípade spotrebiteľ zaplatí je 6124,80 €.

10 % späť zo zaplatenej pôžičky: s podmienkami

Rovnako ako každá, aj táto akciová ponuka má svoje pravidlá. Prvá podmienka: peniaze získa späť len taký klient, ktorý nebude s platbami meškať, nie je zďaleka jediná. Spotrebiteľ splácajúci pôžičku nesmie požiadať o mimoriadnu splátku, alebo vykonať predčasné splatenie, inak o odmenu príde. Ponuka platí pre dlhšie splatnosti – od 60 do 96 mesiacov a pre úvery poskytnuté v objeme od 3500 až do 14 000 €. Na cenu úveru má pritom okrem výšky úrokovej sadzby zásadný vplyv objem pôžičky a jej splatnosť. Úver vo vyššej sume a s dlhšou lehotou splatnosti sa viac prepláca na úrokoch ako pôžička s kratšou splatnosťou. Pri výbere poskytovateľa sa preto netreba riadiť prebiehajúcimi akciami, ale treba zohľadniť skôr výšku úroku, poplatkov a tiež požiadavky na splatnosť a výšku požadovanej sumy. Zadlžovať sa viac alebo na dlhšie obdobie iba kvôli akcii sa nevypláca.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia