Slovenská sporiteľňa ponúka spotrebák s darčekom 30 EUR v hotovosti

Slovenská sporiteľňa ponúka spotrebák s darčekom 30 EUR v hotovosti

Líder v oblasti poskytovania spotrebných úverov – Slovenská sporiteľňa si v rámci predvianočnej akcie pripravila pre svojich klientov milú pozornosť. Každý, kto si vezme Úver na čokoľvek dostane ako darček štýlový mešec naplnený 30 eurami v hotovosti. V tomto roku je však SLSP v rozdávaní darčekov o niečo skromnejšia – vlani rozdávala ku každému novo poskytnutému úveru na čokoľvek darček až 40 EUR v hotovosti.

Banka si načasovala akciu veľmi dobre – práve v mesiacoch október a november je zvýšený záujem o spotrebné úvery, kedy okrem financovania bežných potrieb ľudia riešia aj zvýšené výdavky v súvislosti s nákupom vianočných darčekov pre blízkych. Akcia trvá od 15.10 až do konca roka.

Okrem mešca plného peňazí aktuálne prebieha na facebook stránke SLSP súťaž o Nekonečný mešec – výhercovi súťaže – majiteľovi Nekonečného mešca pribudne každý mesiac 30 EUR po dobu až troch rokov.

Informácie o produkte

slsp logo noveBezúčelový spotrebný úver zo SLSP sa poskytuje v objeme od 300 do 25 000 EUR bez ručiteľa. Splácať môžete minimálne jeden rok, maximálne si však môžete splátky natiahnuť na obdobie 10 rokov. Vďaka dlhej lehote splatnosti je možné získať nízke mesačné splátky – už od 10 EUR mesačne, to však platí len pri minimálnej sume pôžičky – teda 300 €. Ak si však vyberiete dlhú lehotu splatnosti, musíte počítať s tým, že úver preplatíte.

Priaznivejšie úrokové sadzby získajú aktívni klienti, ktorí si do SLSP nechávajú posielať výplatu a ktorí si nechajú úver poistiť. Pre takýchto klientov sa úrok začína na úrovni 8,9 % ročne. Pre ostatných žiadateľov, ktorí v banke nemajú vedený účet a ktorí si vyberú variantu bez poistenia je úrok o niečo vyšší a pohybuje sa od 10,9 % p.a. vyššie. Podmienkou na získanie pôžičky je vek od 18-65 rokov a pravidelný príjem.

Bez poplatkov

Podobne ako konkurencia, aj SLSP upustila od vyberania nezmyselných poplatkov za poskytnutie pôžičky a za vedenie úverového účtu. Ako bonus prihodila možnosť predčasného splatenia a mimoriadnej splátky kedykoľvek a bez poplatkov.

Read more

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

V súčasnosti sa Slováci tešia mimoriadne priaznivým podmienkam poskytovania hypoték. Tretí mesiac roka prepísal niekoľko rekordov – priemerná úroková sadzba novo poskytnutých úverov na bývanie klesla na neuveriteľných 1,95 % p.a., pričom po prvý krát v histórii bola pokorená magická, dvojpercentná hranica. Nikdy predtým sa nedal nový úver na bývanie

By Redakcia