Spotrebný úver na bývanie z ČSOB

Spotrebný úver na bývanie z ČSOB

Máte v pláne rozsiahlejšiu rekonštrukciu rodinného domu alebo bytu, na ktorú potrebujete viac finančných prostriedkov než ktoré máte aktuálne k dispozícii? Jednou z možností, ako získať úver na bývanie predstavuje ČSOB banka so svojím produktom Spotrebný úver na bývanie, ktorý je ideálny na rekonštrukciu alebo modernizáciu bývania. Peniaze môžete mať k dispozícii okamžite po predložení požadovaných dokumentov a po podpísaní zmluvy a na dokladovanie účelu použitia finančných prostriedkov budete mať ďalších 6 mesiacov. ČSOB poskytuje prostredníctvom spotrebného úveru na bývanie čiastku od 4000 €, maximálne však do 25 000 €. Výhodou je skutočnosť, že na získanie peňažných prostriedkov nie je potrebné zakladať nehnuteľnosť. Úver je potrebné splácať pravidelnými mesačnými anuitnými splátkami, ktorých výška bude závisieť od zvolenej lehoty splatnosti (splatnosť je od 12 mesiacov do 10 rokov). Banka poskytuje klientom aj možnosť odkladu splátok počas prvých troch mesiacov.

Úver na bývanie je prioritne určený na rekonštrukciu a modernizáciu nehnuteľnosti, kúpu pevne vstavaných spotrebičov a nábytku (napríklad vstavané skrine, kuchynská linka, sporák, umývačka, chladnička a podobne), ale peniaze môžete použiť aj na kúpu, výstavbu a prestavbu domu, bytu alebo chaty. Až 1000 € z objemu poskytnutého úveru môže klient použiť na čokoľvek, bez nutnosti dokladovania.

Podmienky

Podmienkou pre poskytnutie úveru na bývanie je vek 18 rokov, čistý výpis z úverových registrov a pravidelný príjem. Žiadosť si môžete podať na ktorejkoľvek pobočke banky. Budete na to potrebovať dva doklady totožnosti, posledný výpis z účtu, potvrdenie zamestnávateľa o výške príjmu (podnikateľ predkladá daňové priznanie spolu s prílohami a potvrdenie o zaplatení dane). V prípade, že máte v ČSOB banke otvorený účet po dobu minimálne troch mesiacov, na vybavenie žiadosti nemusíte predkladať potvrdenie o výške príjmu a výpis z účtu.

Základné informácie o produkte

Názov poskytovateľa Československá obchodná banka a.s.
Názov produktu Bezúčelový spotrebný úver ČSOB
Minimálny objem úveru 4 000,00 €
Maximálny objme úveru 25 000,00 €
Minimálna splatnosť (v mesiacoch) 12
Maximálna splatnosť (v mesiacoch) 100
Zabezpečenie nevyžaduje sa
Minimálna úroková sadzba 8,90 % p.a.
Sankčnú úroková sadzba v prípade omeškania 5 % p.a.
Poplatky  
Jednorázový poplatok pri poskytnutí 2,00% (minimálne však 35 €) zo sumy pôžičky
Mesačný poplatok za vedenie úverového účtu 1,99 €
Zmena úverovej zmluvy z podnetu klienta 40,00 €
Potvrdenie vystavené bankou na žiadosť klienta 10 € (+DPH)
Úplné alebo čiastočné predčasné splatenie úveru 0,5 – 1 % z objemu mimoriadnej splátky
Upomienka 10,00 €
Výzva 35,00 €

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia