Tabletky na chudnutie: skvelý spôsob ako z ľudí vytiahnuť peniaze

Tabletky na chudnutie: skvelý spôsob ako z ľudí vytiahnuť peniaze

Existuje množstvo spôsobov, ako z ľudí vytiahnuť peniaze, ale len zopár, na ktoré sa chytia masy. Stačí trafiť ten správny klinec po hlavičke…Každý chce dobre vyzerať, páčiť sa ostatným, byť úspešný, bohatý a šťastný. Práve na jednom z týchto štyroch pilieroch: krása, úspech, šťastie a bohatstvo sú postavené reklamy drvivej väčšiny produktov, ktoré majú za cieľ iba jedno, presvedčiť čo najviacej ľudí, aby si ich kúpili. Problém je, keď sa to robí agresívnym spôsobom, ako v prípade tabletiek na chudnutie…Nové „zaručené spôsoby“ ako schudnúť na Vás vyskakujú spoza každého rohu – každý mesiac si nájdete nejaký propagačný leták v poštovej schránke, zmažete zopár nevyžiadaných emailov s tvrdením: 97,8 % zákazníkov schudlo 14 kg v priebehu jedného mesiaca, a keď si zapnete TV, nezostáva Vám nič iné iba obdivovať sexy bruško vyšportovanej slečny ktorá tvrdí, že s reklamovaným prípravkom  je chudnutie oveľa ľahšie a pritom tajomstvo jej atraktívnej postavy tkvie niekdy úplne inde….

Niektorí predajcovia to s podporou predaja svojich „zaručených“ tabletiek na chudnutie preháňajú a zachádzajú priďaleko.

Zmanipulované diskusie

zazracne tabletkyAk hľadáte prípravok, s ktorým sa nahromadených kíl rýchlo zbavíte, určite ste už natrafili na stránku so skúsenosťami zákazníkov – ako inak plnú samých chvál, ako vďaka prírodnému prípravku padali kilá dole, napriek tomu, že nedošlo k žiadnemu obmedzovaniu čo sa týka stravy

Keď však chcete komentár zaslať vy, tak buď to nie je možné, alebo sa po odoslaní nezobrazí – a nie je to z dôvodu schvaľovania komentárov adminom. Váš príspevok sa nezobrazí nikdy, nakoľko všetky referencie sú vymyslené a výrobca či predajca takéhoto prípravku na chudnutie nemá záujem o žiadne referencie. Takýto produkt nijako neprispieva k zhadzovaniu prebytočných kíl, zato však prispieva k vyhadzovaniu eurových bankoviek…

Časovo obmedzené a zároveň nekonečné akcie

K ďalším osvedčeným predajným trikom patria nikdy nekončiace akcie typu: „Obchody v USA sú beznádejne vypredané.“ A nielen tie, ale aj sklady na Slovensku. No vy si teraz môžete objednať zázračnú podpultovú pilulku v akcii, no jej platnosť končí v deň, kedy navštívite web stránku predajcu.

Ak navštívite podvodný web aj na druhý deň, scenár sa opakuje s tým, že akcia končí presne o polnoci.

Čím viac času strávite čítaním textov na web stránkach predajcov zázračných tabletiek, tým viac falošných sľubov. Napríklad predajca produktu Green Coffee udržiava návštevníkov v strehu frázami typu: „Vďaka tejto správe ušetríte stovky eur a veľa času“. „Je to pravdepodobne tá najdôležitejšia správa akú kedy prečítate“ Alebo „schudnite 14 kg za 4 týždne…“

Nakoniec sa dozviete, že proces prirodzeného chudnutia je veľmi pomalý a že na urýchlenie potrebujete prípravok Green Coffee. Zelené kávové zrná obsahujú kyselinu chlorogenovú, ktorá je účinným antioxidantom a práve tá je tou magickou prísadou, vďaka ktorej rýchlejšie schudnete. Podobne ako všetky ostatné tabletky na chudnutie, aj tento je na „prírodnej báze“, sľubuje potlačenie chuti do jedla, rýchle výsledky, pocit ľahkosti, energiu po celý deň a žiadne drastické diéty.

Stačí zhltnúť 2 kapsuly denne 20 minút pred jedlom. Jedna krabička takého zázraku Vás vyjde na 69 €.

Aj keď ponuka na rýchle chudnutie znie lákavo, 69 € je pre Vás priveľa a tak sa rozhodnete prebytočné kilá zhodiť iným spôsobom. Stránku chcete zatvoriť, no zrazu sa na monitore otvorí nové okno so správou: „MÁME PRE VÁS NIEČO NAOZAJ VÝNIMOČNÉ!“ Produkt Vám teraz sľubujú za 29 € miesto pôvodných 69 € a k tomu poštovné zadarmo a vrátanie peňazí ak nič neschudnete.

Ak sa necháte nalákať na ponuku z vyskakovacieho okna, jediný rozdiel bude v tom, že miesto 69 € vyhodíte do vzduchu „len“ 29 €. Všetky informácie na stránke sú falošné a zmanipulované. Na záver sa istotne pobavíte tým, že dvaja predajcovia rôznych tabletiek na chudnutie použili fotografiu jednej slečny. Prvá fotografia sa týka už spomínaného produktu Green Cofee, s ktorým „Dominika Molnárová“ schudla 25 kg.

dominika

Zaujímavé je, že na českej stránke toho istého predajcu sa „Dominika“ z vyššie uvedenej fotografie volá „Anna Hubačková“:

anna

Ďalší obrázok zobrazuje – ako inak – tú istú slečnu, tento krát pod menom Mária Ivanovová s úbytkom váhy až 38 kg, ktorý docielila vďaka spoločnosti Norbi Update.

maria

Chúďa dievča na obrázku – možno sa len pochválila priateľom so svojím úbytkom váhy na sociálnych sieťach a teraz ani netuší, že jej fotografie kolujú na weboch s prípravkami na chudnutie.

Tak vidíte, predajcovia týchto produktov chcú ľudí túžiacich po štíhlej línii iba zmanipulovať a vylákať z nich ťažko zarobené eurá. Chudnúť sa dá však aj zadarmo – osvojením si vzorca jesť 5 krát denne, menšie porcie, viac pohybu, vytrvať . Aké jednoduché, účinné, trvalé a hlavne lacné!

Čo si myslíte vy? Vyskúšali ste tabletky na chudnutie? Prípadne poznáte niekoho, kto vďaka nim výrazne a trvale schudol? Dajte nám vedieť Vaše skúsenosti v komentároch nižšie.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia