Tatra Personal TB pre deti a tínedžerov

Tatra Personal TB pre deti a tínedžerov

Tatra banka sa snaží osloviť aj tých najmenších klientov, pre ktorých si pripravila špeciálny účet s balíkom služieb – Detský účet s Batman kartou.

Banka v účte pre deti vidí príležitosť, ako si podchytiť budúceho klienta a zároveň tým podporuje finančnú gramotnosť detí, ktoré si prostredníctvom účtu uvedomia hodnotu peňazí a naučia sa s nimi hospodáriť.

Detské konto poskytuje banka pre deti od 6 až do 15 rokov. Po dovŕšení vekovej hranice 15 rokov sa detský účet automaticky zmení na študentské konto.

Parametre

Názov banky Tatra banka a.s.
Názov produktu Detský účet s Batman kartou
Vedenie účtu s balíkom služieb 0 € / mesiac pre deti do 15 rokov
Zrušenie 0,00 €
Požaduje sa minimálny zostatok? nie
Debetná karta k účtu VISA Electron s bezkontaktnou technológiou, pre deti od 6 rokov
Úrok 0,01%
Poplatok za prijatú platbu v EUR 0,00 €
Prevodný príkaz zadaný na pobočke:1,20 €, zadaný cez internet: 0,18 €
Trvalý príkaz 0,18 €
Inkaso 0,18 €
Vklad hotovosti na pobočke 0,00 €
Výber hotovosti na pobočke 2,50 €
Platba kartou 0,00 €
Poplatok za výber hotovosti z bankomatov Tatra banky 0,00 €
Poplatok za výber hotovosti z bankomatov ostatných bánk v SR a v zahraničí 2,00 €

Rodičovská kontrola cez internet banking

Konto Tatra Personal pre deti je síce vedené na meno dieťaťa, ale samozrejme všetky administratívne záležitosti súvisiace so zriadením a správou účtu sú v kompetencii rodičov ako zákonných zástupcov. Rodič má navyše pod kontrolou všetky zrealizované transakcie prostredníctvom internet bankingu alebo emailového výpisu. Ešte väčšiu kontrolu je možné získať aktivovaním b-mailu – sms notifikácie pri každej zrealizovanej transakcii.

Bezkontaktná debetná karta s Batman dizajnom

K detskému kontu prináleží jedna bezplatná bezkontaktná debetná karta s originálnym dizajnom Batman, ktorá sa poskytuje s prednastaveným denným limitom 50 €, ale limit je možné zmeniť v rozsahu od 20 € so 200 €. Karta sa vydáva deťom od šiestich rokov veku.

S kartou je možné bez poplatkov a neobmedzene vyberať hotovosť z bankomatov Tatra banky a platiť za tovar a služby u obchodníkov. Platby kartou a výbery z bankomatov TB sú bezplatné. Za výber z cudzích bankomatov sa platí poplatok vo výške 2 €.

Vďaka bezkontaktnej funkcionalite sa platí za menšie nákupy do 20 EUR rýchlejšie a pohodlnejšie jednoduchým priložením karty k čítačke bez zadávania PIN kódu. Najmä pre deti je to bezpečnejší spôsob platby ako platba v hotovosti.

obr. zdroj: tatrabanka.sk

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia