Unicredit bank pôžička s úrokom 7 % ročne pre každého

Unicredit bank pôžička s úrokom 7 % ročne pre každého

Slováci pristupujú k úverom veľmi zodpovedne – zvyčajne si požičiavame iba na to, na čo skutočne musíme. Banky sa snažia získať nových klientov presvedčiť na úver najmä neustálym znižovaním úrokových sadzieb. Akonáhle jedna banka príde s akciovým úrokom, pár dní či týždňov na reklamovaný úrok snaží tromfnúť konkurenčná banka. Väčšina bánk sa však snaží klientom poskytnúť lepšie úroky ako napríklad v minulom roku.

Podobne postupuje aj Unicredit Bank, ktorá pôžičku poskytuje s veľmi atraktívnym úrokom 7% ročne. Ak by ste si náhodou povedali, že takých ponúk tu už bolo, nakoniec bude úroková sadzba oveľa vyššia, nevešajte hneď ponuku na klinec, nakoniec možno budete príjemne prekvapený. Unicredit Bank totižto poskytuje bezúčelový úver s garantovaným úrokom 7 % ročne pre každého, bez ohľadu na bonitu, vek či rodinný stav klienta. Garantovaný úrok vo výške 7 % získa každý záujemca, ktorý prejde základným skóringom – teda taký, kto má pravidelný zdokladovateľný príjem, trvalý pobyt na Slovensku, vek minimálne 18 rokov. Navyše zvýhodnená úroková sadzba bude platiť počas celej lehoty splatnosti úveru. Vďaka pevnému úroku klient získa istotu menných splátok, takže si môže lepšie plánovať rozpočet na nasledovné mesiace.

Na rozdiel od ostatných bánk, ktoré sľubujú úroky „od“, ktoré sú v skutočnosti o niekoľko percentuálnych bodov vyššie, v prípade Unicredit pôžičky aspoň viete na čom ste, a za akých podmienok ju získate.

Jasné pravidlá a transparentné podmienky si spotrebitelia obľúbili

Kampaň Unicredit banky s jasným pravidlami však nie je žiadnou novinkou. Jednoduché a transparentné podmienky s rovnakou úrokovou sadzbou pre každého začala banka presadzovať už v minulom roku, kedy začínala s akciovým úrokom 9,99 % pre každého, o niekoľko mesiacov sa úrok zdvihol o jeden percentuálny bod. Akciová ponuka s úrokom 10,99 % bola pre veľký záujem predĺžená až do konca Marca, pričom k zvýhodnenej sadzbe klienti dostali úver aj s príjemným prekvapením navyše – banka si neúčtovala poplatok za poskytnutie (v objeme 2 % z výšky čerpanej sumy, min. 30 EUR). Tí, ktorých ponuka lákala, ale odolali, si môžu gratulovať – od apríla sa totižto akcia opätovne predĺžila a k tomu sa úrok znížil takmer o 3 % na  8 % ročne. O pár mesiacov na to, banka začala poskytovať tento úverový produkt za bezkonkurenčných 7 % pre každého, kto uzatvorí poistenie schopnosti úver splácať a kto bude využívať balík služieb v UCB. Vďaka tejto ponuke je Bezúčelový spotrebný úver z Unicredit Bank jednou z aktuálne najlepšie úročených ponúk na slovenskom trhu. Ktovie, čím banka záujemcov o získanie úveru prekvapí v ďalších mesiacoch…

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia