Unicredit leasing

Unicredit leasing

Unicredit Leasing patrí medzi popredné leasingové spoločnosti na slovenskom trhu, už od svojho vzniku v roku 1997. V posledných rokoch sa stabilne umiestňuje na prvých priečkach v rebríčkoch lízingových spoločností. Nebolo tomu tak dávno, čo spoločnosť pôsobila pod obchodným menom CAC LEASING Slovakia, a.s. K významnému kroku vpred došlo v roku 2007, kedy pod vplyvom zaradenia sa do renomovanej európskej bankovej skupiny Unicredit došlo k zmene pôvodného obchodného názvu na UniCredit Leasing Slovakia, a.s. Vďaka finančnému zázemiu významnej finančnej skupiny a know how sa stala spoločnosť okamžite leadrom na trhu. Prvé priečky v rebríčkoch lízingových spoločností jej však nepatria len na Slovensku, ale aj v 19 európskych krajinách – okrem Slovenskej republiky je spoločnosť veľmi úspešná aj v Českej republike (kde sú aktuálne jednotkou na trhu), ďalej v Rakúsku, Nemecku, Maďarsku, Bulharsku, Srbsku, Slovinsku, Ukrajine alebo aj v iných krajinách.

Zázemie silnej finančnej skupiny Unicredit garantuje klientom výhodný a bezproblémový leasingový obchod.

Činnosť spoločnosti

UG new 3D smallNosnými segmentami spoločnosti sú autolízing, leasing technológií a dopravných prostriedkov a nehnuteľnosti. Prostredníctvom sesterskej spoločnosti UniCredit Broker, s.r.o. dokáže sprostredkovať svojim klientom čo najvýhodnejší komplexný balík poistenia. V rámci týchto kľúčových segmentov spoločnosť ponúka služby finančného a operatívneho leasingu a auto úverov (CarCredit). Služby operatívneho leasingu a fleet managementu (správy vozového parku) zabezpečuje prostredníctvom 100 % dcérskej spoločnosti UniCredit Fleet Management, ktorá okrem klasického operatívneho lízingu poskytuje služby kompletnej správy vozového parku (od zabezpečenia servisných prehliadok, výmeny pneumatík, tankovacích kariet, riešenie prípadných poistných udalostí, cez zabezpečenie náhradného vozidla až po nákup dialničných známok).

Služby spoločnosti Unicredit Leasing neoceňujú len jej existujúci klienti, ale aj odborníci. Počas odovzdávania cien na prestížnej súťaži Leasing Life European Conference and Awards v r. 2011 získala spoločnosť významné ocenenie najlepší poskytovateľ leasingu pre malé a stredné podniky.

Základné informácie

Adresa centrály UniCredit Leasing Slovakia, a.s.
Plynárenská 7/A, 814 16, Bratislava
IČO 35730978
IČ DPH SK2020251321
Telefón 02/59 27 11 11
02/59 27 12 22
02/59 27 12 00
Fax 02/59 27 17 91
Email info@unicreditleasing.sk
Web http://www.unicreditleasing.sk
Pobočky Košice, Nitra, Banská Bystrica
Obchodné zastúpenia Prešov, Trnava, Trenčín, Komárno, Poprad, Rožňava, Dunajská Streda, Prievidza, Žilina
Akcionárska štruktúra

71,3 % -UniCredit Leasing S.p.A.

19,9 % -UniCredit Bank Slovakia a. s.

8,8 % -UniCredit Leasing CZ, a.s.

 

 

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia