Union cestovné poistenie je teraz so zľavou

Union cestovné poistenie je teraz so zľavou

Poisťovňa Union má vo svojej ponuke ako krátkodobé, tak aj celoročné cestovné poistenie, ktoré sa teší obľube nielen u laickej verejnosti, ale aj u finančných expertov. Svedčí o tom skutočnosť, že sa jej produkty cestovného poistenia pravidelne, niekoľko rokov po sebe, umiestňujú na prvých priečkach súťaže Zlatá minca. V poslednom ročníku získalo napríklad individuálne komplexné cestovné poistenie druhé miesto.

Union sa však nesnaží priazeň klientov získať „len“ kvalitnými poistnými produktami, ale aj neustálou inováciou a vylepšovaním služieb – ako jedna z prvých priniesla na trh službu uzatvorenia poistenia online či cez sms.

Najmä v letných mesiacoch je zvýšený záujem o krátkodobé cestovné poistenie, význam ktorého si uvedomuje stále väčšie množstvo Slovákov. V posledných rokoch sme v tomto ohľade oveľa disciplinovanejší. A tak väčšina dovolenkárov neľutuje tých pár eur a radšej sa poistí a ide na dovolenku s pocitom, že aj keby sa udialo niečo nepríjemné, nebudú na znášanie tejto situácie celkom sami.

Union poisťovňa ponúka nasledovné výhody pri uzatvorení krátkodobého cestovného poistenia:

  • zvýhodnené sadzby pre cesty do susednej Českej republiky
  • komplexné poistenie aj pre pobyty na Slovensku
  • základný balík poistného zahŕňa aj bežné zimné športy (ako lyžovanie, snowboarding, bežkovanie po vyznačených trasách, korčuľovanie, sánkovanie)
  • zľavy pre väčšie skupiny, pre rodiny, pre poistencov Union zdravotnej poisťovne (pre poistencov UZP platí až 50% zľava) a pre držiteľov kariet vydaných združením CKM SYTS (ISIC, EURO<26, GO<26, ITIC)

Pokiaľ ste sa nenašli v jednej z vyššie uvedených skupín, ktoré sú oprávnené na využívanie zliav z cestovného poistenia (CP), nevešajte hlavu. Pokiaľ ste zákazníkom O2, do konca leta môžete získať atraktívnu, až 20 % zľavu z cestovného poistenia od Unionu.

Ako na to?

o2 zlava na union CP

zdroj: extravyhody.o2.sk

Stačí ak CP uzatvoríte online na stránke Union.sk/cestovne-poistenie-online

V druhom kroku budete mať možnosť zadať zľavový kód. Ten získate tak, že odošlete sms s kľúčovým slovom UNION na tel. číslo: 99333. Obratom dostanete smskou zľavový kód, ktorý môžete vložiť do poľa na to určeného, nezabudnite potom kliknúť na tlačidlo uplatniť zľavu. 20% z vypočítanej ceny poistného sa automaticky odpočíta. Odoslanie sms a získanie kódu nie je spoplatnené a využiť ho môžu všetci zákazníci O2 bez obmedzení.

Zľavu je možné využiť počas nasledovných 14 dní od obdržania kódu, pričom najneskorší termín pre jej uplatnenie je 31.August 2014.

Union ponúka klientom možnosť výberu z troch balíkov poistenia – Basic, Standard, Optimum, každý s iným rozsahom poistného krytia, tiež je možnosť vyskladať si vlastný rozsah poistenia presne podľa potreby zákazníka. Základ – balíček Basic obsahuje:

  • Poistenie liečebných nákladov v zahraničí (v prípade úrazu, akútnej choroby kryje náklady na ošetrenie, vrátane predpísaných liekov, hospitalizáciu, prepravu do nemocnice, repatriáciu na sumu až 250 000 €)
  • non stop asistenčné služby (telefonická asistencia v prípade, že sa poistenej osobe stane v zahraničí nepríjemnosť typu úraz, choroba, strata či krádež dokladov….)
  • úrazové poistenie (v prípade trvalých následkov z úrazu bude poistené percento z poistnej sumy 14.000 EUR, ktoré zodpovedá percentuálnemu rozsahu trvalých následkov úrazu podľa lekárskeho ohodnotenia. V prípade smrti poisteného poisťovňa vyplatí pozostalej osobe 7000 €)

O niečo drahší balík Standard obsahuje navyše (okrem vyššie uvedeného) aj poistenie zodpovednosti za škodu. V komplexnom balíku Optimum si klient pripláca za poistenie batožiny a za technickú pomoc v horách v zahraničí.

Read more

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

V súčasnosti sa Slováci tešia mimoriadne priaznivým podmienkam poskytovania hypoték. Tretí mesiac roka prepísal niekoľko rekordov – priemerná úroková sadzba novo poskytnutých úverov na bývanie klesla na neuveriteľných 1,95 % p.a., pričom po prvý krát v histórii bola pokorená magická, dvojpercentná hranica. Nikdy predtým sa nedal nový úver na bývanie

By Redakcia