Union PZP s 20 % zľavou - získajte povinné zmluvné poistenie za bezkonkurenčnú cenu od 69 € za rok

Union PZP s 20 % zľavou - získajte povinné zmluvné poistenie za bezkonkurenčnú cenu od 69 € za rok

Možnosť uzatvoriť povinné zmluvné poistenie online je dnes už bežnou záležitosťou každej modernej poisťovne. Výhodou uzatvorenia zmluvy online je okrem úspory času aj zľava z poistného v porovnaní s podpisom zmluvy na pobočke poisťovne.

Výrazné zľavy pri uzatvorení povinného zmluvného poistenia cez internet ponúka aj Union poisťovňa, ročná sadzba poistného sa pohybuje od atraktívnych 69 EUR. Ako vidíte tento „povinný výdavok“, z ktorého majitelia motorových vozidiel príliš veľkú radosť nemajú, Vás nemusí zruinovať. Výsledná cena však závisí od viacerých parametrov

  • pzp mini unionHmotnosť: Poisťovňa Union do cenotvorby zaradila aj parameter hmotnosti vozidla, nakoľko si uvedomuje, že menšie vozidlá spôsobujú menšie škody, čím sa pozitívnym spôsobom odlíšila od konkurencie, ktoré hmotnosť zohľadňujú len minimálne, prípadne vôbec.
  • Výkon motorového vozidla v KW podľa toho, do akej výkonnostnej kategórie predmetné vozidlo spadá
  • Vek klienta: klienti starší ako 25 rokov získajú nižšiu cenu poistného
  • Doba bezškodového priebehu – klasicky: čím dlhšie klient jazdí bez nehody, tým lepšiu cenu PZP od Unionu získa

Záujemcovia o uzatvorenie povinného poistenia v Unione majú na výber až z troch balíkov PZP:

Rozsah poistného krytia  Mini  Optimum  Excellent
 Krytie škôd na zdraví (v EUR)  5 mil.  5 mil.  5 mil.
 Krytie škôd na majetku (v EUR)  1 mil.  3 mil.  5 mil.
 Asistenčné služby 24/7  Nie  Áno  Áno

 

UZATVORIŤ PZP ONLINE A ZÍSKAŤ ZĽAVU 20%

PZP Excellent je určené pre tých, ktorí chcú získať istotu poistnej ochrany aj v prípade nadštandardne vysokých škôd. V balíku Excellent sú zahrnuté aj nadštandardné non stop asistenčné služby (myslí sa tým s vyššími limitmi v porovnaní). Asistenčné služby pre klientov Union s motorovými vozidlami do 3,5 tony zabezpečuje externá spoločnosť – EuroCross Assistance Czech Republic z pražskej centrály.

Rozsah asistenčných služieb ktoré získate pri objednaní balíka Optimum a Excellent si môžete prezrieť v nasledovnej tabuľke.

asistencne sluzby union

Čo sa týka územnej platnosti, Union PZP sa vzťahuje na poistné udalosti, ktoré vzniknú na území Slovenska, členských štátov EÚ a krajín uvedených na Zelenej karte. V prípade, že dôjde k škode spôsobenej prevádzkou motorového vozidla na území iného členského štátu, poškodenému bude poskytnuté poistné plnenie v rozsahu poistenia zodpovednosti podľa právnych predpisov členského štátu, na ktorého území bola škoda spôsobená.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia