VB leasing sa snaží uspieť kvalitným servisom

VB leasing sa snaží uspieť kvalitným servisom

Spoločnosť VB leasing patrí medzi popredné lízingové spoločnosti na Slovensku, s takmer dvadsaťročnou históriou už od roku 1995. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a kapitálovému prepojeniu s Sberbank Slovensko a materskou spoločnosťou VB Leasing International Holding, GmbH, ktorá pôsobí až v deviatich krajinách strednej a východnej Európy si dlhodobo si udržuje postavenie v rebríčku top leasingových spoločností na Slovensku. Medzi konkurenčné výhody spoločnosti patrí kvalitný servis a to nielen pri podpise zmluvy, ale aj počas jej trvania.

Ponuka služieb pre súkromné osoby

Spoločnosť poskytuje univerzálne služby v oblasti leasingu ako súkromným klientom, tak aj firmám a podnikateľom. Pre súkromnú klientelu je pripravená ponuka financovania osobných a úžitkových automobilov a motocyklov formou finančného leasingu alebo klasického úveru. Aj jedna aj druhá forma financovania má svoje plusy a mínusy. Pri financovaní osobného automobilu formou úveru hlavná výhoda spočíva v tom, že klient je hneď od začiatku majiteľom vozidla. To znamená, že auto môže kedykoľvek predať a v prípade, že sa stane nehoda a auto máte poistené, finančné prostriedky z poistky dostane klient a nie leasingová spoločnosť. Pri leasingu je možné auto začať hneď užívať či už na podnikateľské alebo súkromné účely, pričom klient nie je majiteľom vozidla. Po vyplatení všetkých záväzkov voči leasingovej spoločnosti je možné v prípade záujmu auto odkúpiť do osobného vlastníctva. Trh sa vyprofiloval tak, že financovanie formou úveru využívajú najmä súkromné osoby a lízing hlavne firmy,

Pre podnikateľov je ponuka oveľa pestrejšia

vb_leasing_lV klientskom portfóliu tejto firmy jednoznačne prevažujú malí a strední podnikatelia, vďaka čomu je aj ponuka služieb pre podnikateľov oveľa pestrejšia – VB leasing zabezpečí pre firmy financovanie osobných a úžitkových automobilov, dopravnej techniky, strojov a zariadení prostredníctvom klasického úveru, finančného alebo operatívneho lízingu, ktorí nechcú mať s hnuteľným majetkom žiadne starosti. Tu sa však ponuka ani zďaleka nekončí. Pre firmy bývajú pomerne finančne náročné investície na kúpu stavebných alebo poľnohospodárskych strojov alebo medicínskych zariadení – aj tu dokáže pomôcť VB leasing buď poskytnutím úveru alebo finančným leasingom. Medzi silné stránky spoločnosti patrí aj zohľadňovanie sezónnosti pri financovaní poľnohospodárskych strojov. To pre podnikateľov v oblasti poľnohospodárstva znamená prispôsobenie splátkového kalendára s rôznou výškou splátok v letnom a zimnom období.

Klienti taktiež oceňujú komplexnosť poskytovaných služieb – na jednom mieste môžu podpísať úverovú alebo leasingovú zmluvu a rovnako aj výhodné poistenie vďaka dcérskej spoločnosti VB Leasing Sprostredkovateľská s.r.o.

V posledných rokoch firma zaznamenáva zvýšený záujem o financovanie prostredníctvom úveru a operatívneho leasingu, o ktorý sa mimoriadne zaujímajú medzinárodné spoločnosti. Výhodou pri tomto spôsobe financovania je skutočnosť, že odpadajú všetky starosti s vozovým parkom – lízingovka sa postará o nákup vybraných vozidiel, ich registráciu, poistenie, servis, údržbu, vybavovanie poistných udalostí, prezúvanie preumatík, dialničné známky ale aj o administráciu čerpania pohonných hmôt. Napriek tomu, že operatívny leasing sa teší čoraz väčšej obľube u zákazníkov, finančný leasing stále tvorí najväčšiu časť uzatvorených zmlúv.

Klienti ale aj neklienti spoločnosti môžu využiť ponuku VB Leasing Store, ktorý slúži na predaj použitých predmetov leasingu. Na ich web stránke nájdete množstvo ojazdených osobných a nákladných áut rôznych značiek, ďalej poľnohospodárskych a stavebných strojov. Ak sa chcete zúčastniť tejto online dražby, musíte sa najskôr zaregistrovať ako obchodný partner.

Základné kontaktné údaje:

Sídlo spoločnosti Košická 49, 321 08 Bratislava
Telefón 02/59987111,113
Email info@vbleasing.sk
Web http://www.vbleasing.sk/
Pobočky Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Michalovce, Nitra, Nové Zámky, Poprad, Prešov, Trenčín, Trnava, Žilina

 

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia