Vianočné nákupy v Parnforfe sa aj tento rok oplatia - zľavy až do výšky 70 %

Vianočné nákupy v Parnforfe sa aj tento rok oplatia - zľavy až do výšky 70 %

Vianočná nákupná sezóna je v plnom prúde a čím bližšie k Vianociam, tým sú obchody plnšie. Pokiaľ si potrpíte na značkové veci, ktoré najradšej nakupujete vo výpredajoch, aj tento rok sa oplatí vyraziť do Parndorfu.

Nakúpte o 30-70 % lacnejšie

Designer Outlet Parndorf rozmaznáva návštevníkov počas celého roka skvelým značkovým zľavneným tovarom, ktoré môžete v závere roka nakúpiť s dodatočnými zľavami 30% až 70% Ponuka výpredajov začala 4. decembra.

Vianočné outletové mestečko láka na top dizajnérske značky ako Burberry, Gucci, Escada, Karl Lagerfeld, La Perla, Zegna ale aj Slovákmi veľmi vyhľadávané Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, DIESEL, JOOP! či Benetton. V poslednom mesiaci roka môžu v Parndorfe rodičia malých detí nakúpiť kvalitné zimné oblečenie pre svoje ratolesti so zľavou až 50 % (Tommy Hilfiger Kids). Ak potrebujete doplniť šatník tým najmenším drobcom, oplatí sa tiež navštíviť obchod franzúzskej značky Petit Bateau ktorá ponúka na všetok tovar 40 % dole. Napríklad neodolateľný teplý overal namiesto 112,90 € teraz len 73,50 €.

vianocny parndorfV Parndorfe zaručene nájdete inšpirácie na darčeky pre dámy, aj pre pánov. Nežnejšie pohlavie určite na Vianoce potešíte luxusnou koženou kabelkou, šperkom alebo značkovými hodinkami. Ponuka darčekových tipov v „gift guide“ je tiež bohatá – luxusná koža, cestovné tašky, kabáty, svetre a veľa ďalšieho. V sekcii „exclusive offers“ na oficiálnej stránke outletu http://www.mcarthurglen.com nájdete veľa ďalších tipov na darčeky od rôznych značiek. Vyhľadávať tiež môžete podľa Vašich obľúbených obchodov – stačí zadať názov a vyfiltrujú sa výsledky s vianočnými akciami. Nie ste si istý, či kúpou konkrétneho darčeka u obdarovaného zabodujete? Nechcete nič nechať na náhodu? Riešením je darčeková karta, ktorú je možné zakúpiť s kreditom od 5 € do 150 €. Obdarovaný bude môcť kartu použiť vo všetkých 130 predajniach McArthurGlen Designer Outlet Parndorf počas jednej alebo viacerých návštev a to po dobu dvoch rokov od jej vydania. Po uplynutí tejto doby peniaze nestratíte, zostatok musí byť prevedený na novú kartu, ktorej platnosť je ďalšie dva roky.

Okrem možnosti nakúpiť kvalitné značkové oblečenie doplnky, športové potreby, spodné prádlo, kozmetiku či kuchynský riad a doplnky do kuchyne za skvelé ceny, návštevníci obľúbeného centra oceňujú aj príjemnú sviatočnú atmosféru. Viaceré obchody varia vlastný punč či varené víno, ponúkajú drobné občerstvenie v podobe chutných koláčikov.

Otvorené aj na Štedrý deň

Pred tým, než začnete nákupný maratón sa však treba obrniť pevnými nervami, najmä ak sa do Parndorfu vyberiete autom a cez víkend. Hľadanie parkovacieho miesta je minimálne na pol hodinu – keď budete mať šťastie. Oplatí sa preto ísť ráno, ešte pred otvorením, vtedy je najväčšia šanca na pohodlné parkovanie. Otváracie hodiny:

Pondelok – Štvrtok 9:30 – 19:00
Piatok 9:30 – 21:00
Sobota 9:00 – 18:00
Nedeľa zatvorené

Patríte k tým, ktorí darčeky zháňajú na poslednú chvíľu? V Parndorfe máte šancu aj na štedrý deň, otvorené budú mať do 13:00 hod.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia