Vianočný Late night shopping v Parndorfe: obľúbené dizajnérske značky až o 80% výhodnejšie

Vianočný Late night shopping v Parndorfe: obľúbené dizajnérske značky až o 80% výhodnejšie

Výpredajoví maniaci majú ďalší dôvod na radosť – 14. Novembra 2013 sa uskutoční mimoriadne obľúbený Late Night Shopping v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf. Všetky obchody budú otvorené dlhšie ako zvyčajne – až do 21:00 a návštevníkom budú ponúkať skvelé akcie a zľavy až do výšky 80 %. Novembrové nočné nakupovanie sa bude niesť v duchu predvianočných nákupov.

Aj keď mala možno Vaša mamina minulé Vianoce úprimnú radosť z knižky jej obľúbeného šéfkuchára a otec sa potešil novému pyžamu, tento rok ich môžete obdarovať aj oveľa luxusnejšími darčekmi, za ktoré zrovna nemusíte minúť celú výplatu. Napríklad značkovým oblečením, kozmetikou, parfémom, hodinkami, elektronikou alebo vybavením do kuchyne – to všetko kúpite v rakúskom Parndorfe, ktorý je len 15 minút autom od Bratislavy.

Vianočné darčeky nakupujte v predstihu a so zľavami

Už mesiac pred Vianocami tak môžete mať nakúpenú väčšinu vianočných darčekov pre rodinu, priateľov a ešte aj zopár kúskov módneho oblečenia pre seba. V obrovskom outlete ani nestihnete pobehať všetky predajne – je ich tam totižto až 170. Okrem „top luxusných“ značiek ako Prada, Furla, Escada, Burberry, Gucci nechýbajú ani pre našincov o niečo dostupnejší Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Benetton, Gant, Diesel, Mango, Adidas, Nike, Guess a množstvo ďalších značiek so zvučnými menami.

Atraktívne ceny 39 € za sveter značky Ralp Lauren, tenisky Nike za 25 € alebo súprava spodného prádla Skinny za 15 € nenechajú chladným žiadneho milovníka výpredajov.

parndorf night V

Oči nepriťahujú len módne značkové obchody, ale aj predajne s hračkami, luxusným sklom a porcelánom alebo kuchynskými doplnkami. Taká päťdielna sada vysoko kvalitných hrncov špičkovej značky WMF za 130 € istotne poteší každú gazdinku. Energiu na ďalšie nákupy môžete nabrať v jednej z množstva príjemných kaviarničiek, fast foodov či reštaurácií. Aj keď počas Late Night Shopping budete musieť na voľný stôl čakať veľmi dlho. Počas minulého nočného nakupovania navštívilo Parndorf až 60 000 ľudí. Obrovský problém bol s parkovaním, návštevníci museli parkovať niekoľko stoviek metrov od obchodov.

Pripravte sa na nákupné šialenstvo

Ak chcete tieto Vianoce svojich blízkych prekvapiť značkovým darčekom, budete sa musieť obrniť veľkou trpezlivosťou – každoročne sa počas dní veľkých výpredajov pred outletom tvoria kilometrové kolóny, nájdenie voľného parkovacieho miesta je takmer nemožné, na WC sa čaká minimálne 20 minút a v obchodoch je taká „tlačenica“ že vydržať v nej niekoľko hodín chce silnú motiváciu. Obaľte si preto nervy, pred cestou sa dobre vyspite, do Parndorfu sa okrem Vás počas novembrového Late Night Shopping dovalia desiatky tisíc ľudí. Ale predsa „úlovky“ za super ceny za to stoja, no nie?

Read more

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

V súčasnosti sa Slováci tešia mimoriadne priaznivým podmienkam poskytovania hypoték. Tretí mesiac roka prepísal niekoľko rekordov – priemerná úroková sadzba novo poskytnutých úverov na bývanie klesla na neuveriteľných 1,95 % p.a., pričom po prvý krát v histórii bola pokorená magická, dvojpercentná hranica. Nikdy predtým sa nedal nový úver na bývanie

By Redakcia