Výpredaj bicyklov - sezóna práve začala. Aké zľavy si pripravili Kaktus Bike, VELOsprint a ďalší?

Výpredaj bicyklov - sezóna práve začala. Aké zľavy si pripravili Kaktus Bike, VELOsprint a ďalší?

S nástupom jesene prichádza čas prvého veľkého výpredaja bicyklov. Či už jazdíte po horách v ťažkom teréne, cross alebo cestu, v tomto období máte skvelú príležitosť kúpiť si bicykel oveľa lacnejšie.

Aké akcie si pre milovníkov cyklistiky pripravili ich významní predajcovia?

Zaujímavé zľavy a benefity poskytuje Kaktus Bike – firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja a servisu bicyklov a bicyklových doplnkov, ktorá ponúka svojim zákazníkom na výber z viac ako stodvadsiatich významných svetových značiek ako napríklad Specialized, Lapierre, Cube a mnohých ďalších…

Aktuálne môžete získať až 57 percentnú zľavu na staršie modely bicyklov a o 20% lacnejšie si môžete kúpiť letný textil.

Okrem toho Kaktus Bike ponúka svojim verným klientom zákaznícku kartu Kaktus Bike Klub, ktorá prináša mnoho ďalších výhod. Špeciálne pre držiteľov tejto karty sú pripravené zľavy vo výške 4-30 %. Vernostnú kartu môže získať každý zákazník, ktorý v predajni Kaktus Bike jednorázovo nakúpi v hodnote 250 € a viac. Ak si však kúpite v tomto obchode bicykel, tak zákaznícku kartu získavate automaticky. Zákaznícka karta Vás oprávňuje využívať nasledovné zľavy:

  • zľava 8% na nákup všetkých doplnkov, náhradných dielov a textilu (platí iba pre tovar, ktorý nie je v akcii, výpredaji alebo v inom zvýhodnení).
  • bonus 4% pri kúpe ďalšieho bicykla
  • 30% na všetky úkony vykonávané v rámci servisu a to nielen pri tovare zakúpenom v Kaktus Bike.

mountainbikingAk nedáte dopustiť na značku Merida, máme pre Vás dobrú správu, aj bicykle tejto značky môžete kúpiť vo výpredaji. Aktuálne zľavy nájdete na stránke:

http://www.merida.sk/obchod/VYPREDAJ-bicyklov

Získate tak špičkovú kvalitu modelov Merida 2013 za skvelú cenu – zľavy sa pohybujú od 25-40 %. Dostupnosť ako aj aktuálne odporúčané ceny bicyklov si môžete overiť vo firemnom elektronickom katalógu.

Pár desiatok percent (15-30 % ) dáva dolu aj obľúbený predajca VELOsprint. Prehľad aktuálnych výpredajových tovarov nájdete priamo v ich eshope.

V prípade, že Vás v jednej z predajní VELOsprint zaujal práve nezlacnený tovar, tak určite stojí za to si vybaviť zákaznícku kartičku ktorá Vás oprávňuje získať zľavu 10 % pri nákupe nad 50 €. Zákaznícku kartu VELOsprint získa každý, kto nakúpi v tomto obchode tovar v hodnote minimálne 100 €. Ak ste našli neodolateľný kúsok ktorý chcete bezpodmienečne vlastniť a nemáte naň peniaze, môžete využiť možnosť nákupu na splátky prostredníctvom spoločnosti Cetelem.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia