Zlavomat.sk: nenechajte si ujsť až 90 % hromadné zľavy

Zlavomat.sk: nenechajte si ujsť až 90 % hromadné zľavy

Zľavomat je zľavový server, ktorý netreba slovenským spotrebiteľom bažiacim po zvýhodnených cenách tovaru a služieb nijako zvlášť predstavovať. Zlavomat.sk denne navštívi až 60 000 ľudí s cieľom nájsť čo najlepšiu hromadnú zľavu na večeru v reštaurácii, víkendový pobyt pre dvoch, dovolenku pri mori, jazykový kurz či lacnejšie značkové oblečenie.

Slovenský Zľavomat patrí do skupiny Slevomat Group, ktorá sa zaraďujeme medzi absolútnu špičku hromadného nakupovania v regióne strednej a východnej Európy. V Českej republike táto skupina prevádzkuje portál slevomat.cz, vykupto.cz, v Maďarsku bonuszbrigad.hu, v Estónsku – cherry.ee, v Lotyšsku – cherry.lv, a v Litve – beta.lt, grupinis.lt. V minulom roku celá Slevomat Group dosiahla obrat v objeme až 2,36 miliardy českých korún.

V predchádzajúcom roku bola viditeľná snaha portálu a rozšírenie ponuky tovaru, pričom predaj tovaru vzrástol až päťnásobne. Najväčší záujem mali zákazníci o módu a luxusný značkový tovar.

Veľkej popularite sa u návštevníkov teší aj kategória cestovanie – obľúbené sú víkendové pobyty na Slovensku, ale aj poznávacie zájazdy v európskych metropolách či lyžovačky. S blížiacou sa dovolenkou sezónou sa začína na web stránke Zlavomat.sk objavovať stále viac zlacnených zájazdov. Novinkou tohtoročnej sezóny je možnosť zakúpiť si ubytovanie a stravu priamo v chorvátskych hoteloch (bez cestovnej agentúry), to znamená že neušetríte len na ponúkanej zľave, ale aj na tom, že nemusíte platiť sprostredkovateľskú províziu cestovnej agentúre. V ponuke sú tiež desiatky pobytových zájazdov do Rakúska, Talianska, Egypta, Turecka a Tunisu.

Láka Vás sedemdňový pobyt v Taliansku s polpenziou za 227 € a s dieťaťom do 12 rokov na prístelke zadarmo? Cena je perfektná, dovolenka Vás vyjde niekoľkonásobne lacnejšie, ale ostražitosť je vždy na mieste. Keďže server prezentuje zľavy a nemá podrobnejšie informácie o vybranom zájazde, je dôležité si overiť dostupnosť termínu a rozsah služieb priamo v cestovnej kancelárii ktorá zájazd na Zľavomate predáva, aby sa Vám nestalo, že termín bude obsadený, alebo rozsah služieb nebude taký, ako ste očakávali. Aj keď je cena pre užívateľov Zľavomatu kľúčová, nevyberajte si dovolenku iba podľa najnižšej ceny. Dôležitá je aj povesť danej agentúry, ktorú si môžete ľahko overiť na internete. Nezabudnite sa tiež informovať aj o certifikáte insolventnosti danej cestovnej kancelárie a poistných podmienkach. V minulosti sa na zľavových portáloch objavili podvodné prípady, kedy boli ponúkané akcie na zájazdy iných subjektov. Overením správnosti ponuky a dostupnosti termínu priamo v CK pred samotným zakúpením kupónu sa tak vyhnete prípadným problémom a nedorozumeniam.

Nakupujte pohodlne z Vášho mobilu

Nie je žiadnym tajomstvom, že čoraz viac ľudí si prezerá webové stránky prostredníctvom mobilných telefónov. Podľa štatistík Zľavomatu až 10 % zo všetkých návštev prichádza na tento portál z mobilných telefónov, preto svetlo sveta uzrela aplikácia pre iPhone 3 alebo novší, ktorú si môžete zdarma stiahnuť na App Store. S najnovšou verziou získate jednoduchý prístup k najnovším zľavám, ktoré si môžete hneď kúpiť prostredníctvom platobnej karty.

zlavomat iphoneapplikacia pre iphone detail

Keďže až 60 % návštevníkov ktorí prichádzajú na portál prostredníctvom mobilných telefónov používa operačný systém Android, aplikácia pre užívateľov Android nenechala na seba dlho čakať. Momentálne je k dispozícii na bezplatné stiahnutie v Google Play. Jej najväčšou výhodou je skutočnosť, že platiť môžete priamo cez aplikáciu, nemusíte vôbec navštevovať web Zlavomat.sk Samozrejmosťou je príjemné a prehľadné užívateľské prostredie s intuitívnou navigáciou, aby ste mohli jednoducho prezerať najnovšie ponuky.

sl moda 1sl moda2

Výhodou je tiež, že ak máte zakúpený voucher reštaurácie v ktorej práve večeriate, môžete ho uplatniť ukázaním špeciálneho kódu v spomínanej aplikácii priamo na displeji.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia