Zľavy vo ONE Fashion Outlet pokračujú

Zľavy vo ONE Fashion Outlet pokračujú

Január je tradične mesiacom výpredajov, vďaka ktorému nákupné centrá praskajú vo švíkoch. Množstvo šporovlivých ľudí miesto predvianočných nákupov vyčkáva s nákupom darčekov a potrebných vecí pre rodinu (oblečenie, obuv, športové potreby, elektronika…) až do začiatku januára, kedy si môžu kúpiť za tie isté peniaze oveľa viac ako pred sviatkami.

Každopádne výpredajový tovar z pultov predajní rýchlo zmizne. Čo sa týka oblečenia, najbežnejšie konfekčné veľkosti a klasické farby sa predávajú ako teplé rožky. Pokiaľ sa vyberiete na nákupy vo februári, vo väčšine nákupných centier výpredajové veci na pultoch predajní nenájdete. Výnimkou je ONE Fashion Outlet vo Voderadoch, kde akcie až do výšky 70% budú pokračovať niekoľko nasledovných víkendov. Návštevníci „slovenského Parndorfu“ sa tak môžu tešiť na tématické akcie, počas ktorých budú mať možnosť nakúpiť za extrémne nízke ceny.

Prvá masívna víkendová akcia začína už dnes!

one fashion outlet voderady logoPrvý víkend (31.1 – 2.2.2014) sa môžu návštevníci outletu tešiť na zlacnenú ležérnu a luxusnú módu. Lacnejšie sa bude dať nakúpiť aj oblečenie pre deti. Chcete konkrétne zľavy? Tak napríklad značka McGregor ponúka počas najbližšieho víkendu 50% akciu na zimné bundy, košele tejto značky kúpite za 49,95 €.

V predajni T-STORE nakúpite tento víkend luxusný tovar značky Trussardi až o 70 % lacnejšie. Neodolateľnú zľavu až 70 % ponúka aj talianska značka Marina Militare na polo košele.

S akciovými cenami „Made in Italy“ sortimentu sa vo ONE Fashion Outlete akoby roztrhlo vrece. Oplatí sa mimoriadne pohodlná detská obuv celosvetovo známeho výrobcu Primigi, na ktorú je tento víkend až 70 % zľava.

Ak nedáte dopustiť na nadčasový Benetton, ktorý ponúka módu na bežný deň, do práce, do prírody, mesta a pre všetky vekové kategórie, istotne Vás poteší skutočnosť, že si budete môcť dopriať kvalitný kúsok oblečenia so zľavou 30-50 % z pôvodnej outletovej ceny.

Zaujímavú víkendovú ponuku si pripravila aj predajňa značky GANT, ktorá bude dávať kvalitnú dámsku alebo pánsku košeľu za 1 € podľa vlastného výberu pri kúpe dámskeho alebo pánskeho saka.

Čo bude nasledovať?

Počas „valentínskeho víkendu“ 14. až 16. februára si prídu na svoje priaznivci pohybu. V akcii bude športový a voľnočasový sortiment. Tretí víkend (21.2 -23.2.2014) bude ideálny, ak si potrebujete doplniť botník novou obuvou. V akcii budú tiež doplnky, šperky a parfumy. Témou posledného víkendu budú jeansy, ktoré budete môcť nakúpiť za skvelé ceny od 28. februára do 2. marca.

One Fashion Outlet je prvé outletové centrum na Slovensku, ktoré spája príjemné s užitočným – prechádzku po čerstvom vzduchu v upravenom prostredí a možnosť nakúpiť značkový tovar lacnejšie. Celoročne sú garantované zľavy minimálne 30 % a to na tovar viac ako 110 svetových značiek. Počas viac špeciálnych akcií zľavy dosahujú až 70 %.

Otváracie hodiny

Outlet je otvorený 7 dní v týždni, každý deň od 10:00 do 21:00

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia