ZUNO pôžička s úrokom od 6,90 % ročne

ZUNO pôžička s úrokom od 6,90 % ročne

Online banka ZUNO rakúskej Raiffeisen bank má v ponuke zaujímavý úverový produkt – ZUNO pôžičku, pri ktorej vsadila na atraktívnu úrokovú sadzbu vo výške od 6,90 % ročne, na ktoré chce nalákať nových klientov. Treba však počítať s tým, že úroková sadzba sa vyšplhá pre väčšinu klientov o pár percentuálnych bodov vyššie, nakoľko reklamovaný úrok je minimálny. Horná sadzba úroku za ZUNO pôžičku je 15,90 %.

Základným predpokladom na získanie pôžičky je zriadenie bežného účtu v ZUNO. Prevádzka účtu nič nestojí, neplatíte žiadne mesačné poplatky a ani poplatok za otvorenie účtu. Požiadať oň môžete online, priamo na web stránke banky. Akonáhle máte účet vytvorený, musíte si naň previesť malú sumu z iného účtu (stačí aj 1 €). Žiadosť sa podáva prostredníctvom online bankingu. V priemere trvá vybavenie pôžičky pre neklienta banky (bez účtu) cca 1 týždeň, existujúci klienti banky môžu počítať s tým, že sa celá záležitosť uzavrie do niekoľkých pracovných dní.

Parametre produktu

zuno_logoZUNO pôžička je neúčelovým spotrebným úverom, ktorý sa poskytuje v rozsahu od 2001 až do 20 000 €. Výška schváleného úveru bude záležať od príjmov žiadateľa a od priemerných mesačných výdavkov. Podľa svojich finančných možností si môžete vybrať lehotu splatnosti od šiestich mesiacov do šiestich rokov.

Klienti si dokonca môžu vybrať jeden mesiac v roku, v ktorom nebudú musieť zaplatiť mesačnú splátku. To je výhodné hlavne v období, keď sa predpokladá zvýšené zaťaženie rodinného rozpočtu – napríklad pred Vianocami.

Na získanie úveru nie je potrebné žiadne zabezpečenie. Výhodou je, že za jeho poskytnutie neplatíte žiaden poplatok, rovnako si banka neúčtuje ani žiadne poplatky za vedenie úverového účtu.

Tento produkt je vhodný pre osoby od 18-70 rokov s pravidelným zdokladovateľným príjmom (žiadosť si môžu podať dôchodcovia, zamestnané osoby a podnikatelia)

Pôžička Plus

Podobne ako pri bežných účtoch a sporení, aj pri Pôžičke existujú dve verzie produktu – jeden základný (bez mesačného poplatku), a druhý – takzvaná Pôžička Plus (s mesačným poplatkom 2,99 €) s ktorým sa spája niekoľko benefitov navyše. V cene produktu Pôžička plus je zahrnuté poistenie splácania pre prípad smrti alebo invalidity, odoslanie sms správy o blížiacom sa termíne splatnosti, a zmena zmluvných podmienok zdarma. V oboch verziách je predčasné splatenie a mimoriadna splátka bez poplatku.

Cenník

Produkt Pôžička Pôžička Plus
Poskytnutie úveru bez poplatku bez poplatku
Mesačný poplatok za vedenie úverového účtu 0 € 2,99 €
Predčasné splatenie 0,00 € 0 €
Mimoriadna splátka 0,00 € 0,00 €
Zmena zmluvných podmienok 40 € 0 €
Prvá, druhá, tretia upomienka 15 € 15 €
Poistenie pre prípad smrti a úplnej invalidity 0 €
Poistenie pre prípad smrti, úplnej invalidity a pracovnej neschopnosti 3,26 % z mesačnej splátky 2 % z mesačnej splátky
Poistenie pre prípad smrti, úplnej invalidity, pracovnej neschopnosti a straty zamestnania 5,61 % z mesačnej splátky 4,71 % z mesačnej splátky

Cestovanie za pôžičkou je retro…

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia