ZUNO predstavuje produktovú novinku - garantované refinancovanie

ZUNO predstavuje produktovú novinku - garantované refinancovanie

Direct banka ZUNO, člen skupiny Raiffeisen Bank International, ktorá na Slovensku a v Českej republike funguje bez fyzických pobočiek, odštartovala začiatkom septembra novú jesennú kampaň na obľúbené refinancovanie, v rámci ktorej garantuje zníženie úroku.

Len tri sadzby podľa výšky pôvodného úroku

Po novom banka ponúkne tri úrokové sadzby, podľa pôvodnej výšky úroku. Pokiaľ Vás rozčuľujú reklamované úrokové sadzby „od“, ktoré sa nakoniec po podaní žiadosti o niekoľko percentuálnych bodov „nafúknu“, nová ponuka na refinancovanie od ZUNO Vás mimoriadne poteší.

zuno_logoZáujemcovia o refinancovanie budú môcť po novom dostať len tri sadzby: 6,90 %, 9,90% a 14,9 % p.a. Pokiaľ má Váš starý úver sadzbu do 11,49 %, ZUNO ponúkne najnižší úrok 6,90 % p.a.

V prípade, že je pôvodný v rozmedzí od 11,5 % do 16,49 %, online banka poskytne možnosť refinancovať za 9,9 %. Ak splácate mimoriadne nevýhodnú pôžičku s úrokom nad 16,5 %, v ZUNO dostanete sadzbu vo výške 14,9 %.

Výhodou teda je, že dopredu viete, s akým úrokom môžete dopredu počítať a nezažijete tak typické rozčarovanie, keď po podaní žiadosti banka ponúkne reálny úrok namiesto propagovaného…

Bez nezmyselných poplatkov, s možnosťou predčasného splatenia kedykoľvek a zadarmo

Výmenu starého úveru za nový ponúka online banka bez poplatku za poskytnutie. Tých, ktorí sa chcú dlhov čím skôr zbaviť tiež poteší skutočnosť, že mimoriadna splátka alebo celkové predčasné splatenie úveru je tiež zadarmo.

Na kontrast medzi drahou pôžičkou od tradičnej banky a tým, čo zákazník dostane práve v ZUNO, poukazuje aj nová reklama z prostredia wellness. Klient omylom vstúpi do miestnosti, kde ho čaká nemilé prekvapenie.

Pri refinancovaní kreditnej karty alebo povoleného prečerpania (čo sú pomerne drahé úverové produkty) ZUNO ponúka nový úrok vo výške 14,9 % ročne. Refinancovať môžete viacero záväzkov – maximálne však 10. V tom prípade sa nová úroková sadzba vypočíta podľa toho úveru, z ktorého Vám ostáva splatiť najviacej…

Benefitom pre klientov je oproti konkurenčným ponukám možnosť využiť splátkové prázdniny – klient si môže (no nemusí) vybrať jeden mesiac v roku, v ktorom nemusí zaplatiť mesačnú splátku.

Sú sľuby o znížení nákladov reálne?

Máloktorý bankový produkt pôsobí tak lákavo ako práve refinancovanie. Banky sa v dravom súboji o nových klientov predháňajú v tom, ktorá poskytne lepšie podmienky. Na prvý pohľad to vyzerá tak, že ponuka je pre človeka splácajúceho nevýhodný spotrebák, kreditku či povolené prečerpanie totálne výhodná. Je tomu ale tak aj v skutočnosti? Odpoveď je „ukrytá“ v dobe splácania. Základom výhodného refinancovania je dobu splatnosti nepredlžovať, ideálne skrátiť. Pokiaľ zostane lehota splatnosti nezmenená, refinancovaním získate nižšie mesačné splátky a v konečnom dôsledku ušetríte nielen každý mesiac, ale aj CELKOVO (počas celej splatnosti). Druhou možnosťou, ktorá ponúka z dlhodobého hľadiska ešte výraznejšie úspory, je skrátiť lehotu splácania pri nezmenených splátkach.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia