ZUNO štartuje letnú kampaň: spotrebáky s jednotným úrokom 8,9 %

ZUNO štartuje letnú kampaň: spotrebáky s jednotným úrokom 8,9 %

Počas letnej uhorkovej sezóny si zvyknú dať bankové domy od masívnej propagácie ponúk finančných produktov na chvíľu pauzu, prípadne sa intenzita reklamného snaženia v porovnaní s iným obdobím roka podstatne zníži.

A nečudo – v letných mesiacoch sa ľudia nechcú príliš zaoberať veľkými záväzkami typu hypotekárne úvery alebo pôžičky. Tradičné problémy, ktoré riešia cez rok, počas letných mesiacov nahradia príjemnejšie starosti – kam a kedy pôjdu na dovolenku.

Najvýhodnejšia ponuka leta

ZUNO leto 2014Online banka ZUNO, ktorá ako jediná na Slovensku a v Českej republike funguje bez fyzických pobočiek však na rozdiel od konkurencie nepoľavuje vo svojej aktivite získať čo najväčší podiel na trhu so spotrebnými úvermi. A tak prichádza s novou ponukou, špeciálne zameranou na letné mesiace. V rámci kampane zameranej na pôžičky, ktorá nesie pútavý názov „Najvýhodnejšia ponuka leta“ online banka komunikuje jednotnú sadzbu pre všetkých klientov.

V rámci tejto akcie bude garantovať všetkým zákazníkom – ako novým tak aj existujúcim pôžičku s garantovaným úrokom pre každého 8,9 % p.a. Zvýhodnenú úrokovú sadzbu vo výške 8,9 % p.a. online banka sľubuje poskytnúť aj pri refinancovaní. Akciovú ponuku je možné využiť od 14.7. do 31.8.2014.

„Leto je predovšetkým o odpočinku a my chceme aby si aj klienti mohli oddýchnuť od zbytočne vysokých úrokových sadzieb. Práve preto sme sa ich rozhodli osloviť s najvýhodnejšou ponukou leta a opäť im priblížiť výhody, ktoré so sebou online bankovníctvo prináša,“ vysvetľuje Bohdan Fedor, šéf marketingu v Zuno. Okrem zníženej úrokovej sadzby stále platí, že poskytnutie ako aj predčasné splatenie úveru (či už čiastočné alebo celkové) je bez poplatkov.

najvyhodnejsia ponuka leta ZUNO

Akciový úrok získajú len tí, ktorí sa viac zadĺžia

Pokiaľ ste sa potešili, že si výhodne požičiate chýbajúcich 1000 € napríklad na letnú rodinnú dovolenku, tak si nechajte zájsť chuť. Ako každá, aj táto akciová ponuka má svoje obmedzenia: týka sa spotrebných úverov vo výške minimálne 4000 €. Aj keď ZUNO garantuje rovnaký úrok pre všetkých, nejedná sa o žiaden verejný prísľub – každá žiadosť podlieha schváleniu na základe interného posúdenia a interných predpisov, takže pokiaľ sa ukážu okolnosti alebo prekážky, pre ktoré by pôžička nemohla byť poskytnutá, celkom kľudne sa môže stať, že žiadosť bude zamietnutá…

Každopádne, pokiaľ zvažujete úver v objeme viac ako 4000 €, ponuka ZUNO je aktuálne jedna z najvýhodnejších na trhu s bezúčelovými spotrebnými úvermi. Iste, existujú aj nižšie sadzby – napríklad MojaPôžička od Sberbank je aktuálne s úrokom od 7,5 %, no jedná sa o spodnú sadzbu, ktorú zďaleka nezíska každý záujemca. Výsledná sadzba sa tak môže od tej reklamovanej (spodnej) líšiť aj o niekoľko percentuálnych bodov.

Najvýhodnejšia ponuka alebo 50 €

Pre tých, ktorí si nechcú na krk uviazať ďalší veľký záväzok (teda tí, ktorí si chcú požičať menej ako 4000 €), si však direct banka pripravila ďalšiu neodolateľnú letnú ponuku: pokiaľ v inej banke získajú lepšiu ponuku, ZUNO garantuje, že ju „prebije“ alebo vyplatí 50 €. V tomto prípade sa akcia „najlepšia ponuka“ týka úverov od 500 do 20 000 € so splatnosťou 6-72 mesiacov, ktoré ZUNO schválilo, no ešte nedošlo k podpísaniu zmluvy. Ponuka od inej inštitúcie nesmie byť staršia ako 15 dní pred schválením a 15 dní po schválení ZUNO pôžičky.

Read more

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

Tak predsa sme sa dočkali: na Slovensku máme po prvýkrát lacnejšie hypotéky ako priemer v eurozóne

V súčasnosti sa Slováci tešia mimoriadne priaznivým podmienkam poskytovania hypoték. Tretí mesiac roka prepísal niekoľko rekordov – priemerná úroková sadzba novo poskytnutých úverov na bývanie klesla na neuveriteľných 1,95 % p.a., pričom po prvý krát v histórii bola pokorená magická, dvojpercentná hranica. Nikdy predtým sa nedal nový úver na bývanie

By Redakcia