ZUNO vydáva Platinovú kreditku s cestovným poistením v cene

ZUNO vydáva Platinovú kreditku s cestovným poistením v cene

Patríte k náročnejším klientom, ktorých požiadavky na kreditnú kartu nekončia tisíc či dvojtisíc eurovým limitom? Požadujete ďaleko vyšší úverový rámec a k tomu rôzne benefity, zľavy u obchodníkov po celom svete a cestovné poistenie v cene? Ak ste odpovedali áno, v tom prípade by ste sa mali poobzerať po ponuke zlatých či platinových kariet, ktoré sú symbolom prestíže, postavenia a samozrejme aj úspechu. Zlatou či platinovou kreditkou sa však nemôže pochváliť hocikto – banky ich ponúkajú výlučne dôveryhodným záujemcom, ktorí mesačne veľa míňajú alebo by mohli míňať vďaka výške svojho bankového konta.

Direct banka ZUNO (člen skupiny Raiffeisen Bank International) má v ponuke hneď dve verzie kreditnej karty: základnú a platinovú s limitom až 20 000 EUR. Kým základná verzia kreditky je zadarmo (bez mesačného poplatku za vedenie účtu), platinová stojí 5 EUR mesačne, ale za to ponúka extra výhody a cestovné poistenie v cene.

platinova kreditka od ZUNOZUNO platinová kreditka je medzinárodná embosovaná platobná karta platformy MasterCard. Je vybavená technológiou Paypass, to znamená, že platby do 20 EUR zrealizujete pohodlnejšie a rýchlejšie bezkontaktne, bez toho, aby ste museli zadávať PIN. Na uskutočnenie platby stačí kartu priložiť k čítaciemu zariadeniu a počkať na „pípnutie“ ktoré signalizuje úspešné zrealizovanie transakcie. Pri platbách vyšších ako 20 EUR je potrebné z bezpečnostných dôvodov zadať PIN.

Cestovné poistenie do celého sveta

S platinovou kreditkou automaticky získate zdarma cestovné poistenie od obchodného partnera ZUNO banky – Poisťovne Cardif Slovakia, ktoré platí na celom svete od aktivácie karty až do konca jej platnosti. Cestovné poistenie platí pre všetky pracovné aj súkromné cesty do zahraničia po dobu 90 dní. Čo je v balíčku cestovného poistenie zahrnuté?

  • Poistenie liečebných nákladov v zahraničí a asistenčných služieb – poistné plnenie až do výšky 90 000 €. Poistenie liečebných nákladov zahŕňa náklady na ošetrenie u lekára (vrátane akútneho ošetrenia u stomatológa), náklady na hospitalizáciu a lieky, prevoz chorej osoby späť na Slovensko.
  • Poistenie pre prípad úrazu – zahŕňa poistenie pre prípad trvalých následkov úrazu (s poistným plnením do 10 000 €) a poistenie pre prípad smrti následkom úrazu (taktiež do 10 000 €)
  • Poistenie batožiny a osobných vecí s poistným plnením do 1000 EUR – pokrýva odcudzenie alebo stratu batožiny alebo osobných vecí (500 € / 1 kus batožiny, poistný limit za jednu osobnú vec je 200 €)

Užívajte si členstvo v MasterCard Elite programe

Okrem bezplatného cestovného poistenie získava majiteľ Platinovej Kreditky všetky výhody MasterCard Elite programu, vďaka ktorým získavate zľavy v reštauráciách, asistenčnú službu zdarma a možnosť využiť pohodlie letiskového VIP salónika na letisku Ruzyně v Prahe.

Sú Vám úverové produkty „proti srsti“? Využívajte vlastné peniaze!

Veľkou výhodou oproti konkurenčným kreditným kartám je možnosť využiť ZUNO kreditku aj ako debetnú kartu – stačí, ak si na ňu prevediete z akéhokoľvek bežného účtu vlastné peniaze. Pri platbe budete tak najskôr využívať vlastné zdroje a v prípade potreby si môžete požičať čerpaním úverového limitu. Pri vyplnení žiadosti si môžete zvoliť, či si prajete splatiť dlh na starej kreditnej karte v inej banke.

Parametre

Názov poskytovateľa

ZUNO BANK AG

Názov produktu

Platinová kreditka

Max. úverový limit

20 000 EUR

Podmienky

vek min. 18 rokov (ak je žiadateľom SZČO, požaduje sa vek min. 21 rokov), trvalý pobyt v SR, žiadne nesplatené dlhy, účet v ZUNO, mesačný príjem minimálne 1000 EUR (ak je žiadateľom SZČO príjem sa vypočíta ako ročný daňový základ vydelený 12)

Bezúročné obdobie

55 dní

Úroková sadzba

18,99 % p.a.

Úroky z omeškania

8% p.a.

Poplatky

Poplatok za vydanie

0,00 €

Mesačný poplatok za balík služieb

5 € / mesiac

Zrušenie, blokácia alebo náhrada karty

0,00 €

Zaslanie výpisu poštou alebo emailom

0,00 €

Jednorazový poplatok za prevod zostatku

0,00 €

Opätovné vytlačenie PIN kódu

0,80 €

Výber z bankomatu (domáci a medzinárodný)

3,00 €

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia