ZUNO zníži úrok na pôžičke férovým klientom

ZUNO zníži úrok na pôžičke férovým klientom

K zoznamu bánk a niekoľkých nebankových veriteľov ktoré poskytujú pôžičky s odmenou za riadne splácanie sa pridala nedávno aj online banka ZUNO. Tá konkrétne odmení každého férového klienta tak, že mu zníži úrokovú sadzbu na 7,90 % ročne. Táto milá pozornosť je samozrejme podmienená prísnou platobnou morálkou pri splácaní.

Pokiaľ sa omeškáte so splátkou čo i len jeden deň, z nižšieho úroku nič nebude.

Akciová úroková sadzba sa týka bezúčelovej Pôžičky ako aj Refinancovania. Funguje to nasledovne:

Požiadate o Pôžičku alebo o Refinancovanie prostredníctvom nižšie uvedeného online formulára, v sume vyššej ako 2000 €. Pokiaľ v banke nemáte vedený bežný účet, musíte si ho najskôr otvoriť. Zriadenie aj vedenie účtu v ZUNO je bezplatné. Na tento účet je potom prevedená požičaná suma a z toho istého účtu sa potom aj spláca.

V prípade schválenia Vám bude vypočítaný štandardný úrok, ktorého výška sa vypočíta na základe zistenej bonity. Povedzme, že dostane úrok vo výške 10,90 % p.a. Potom je už len na Vás, či budete voči veriteľovi férový. V prípade riadneho splácanie bez omeškania, po dobu minimálne 12 mesiacov, ZUNO Vám vráti rozdiel medzi vypočítanou úrokovou sadzbou a akciovým úrokom 7,90 % p.a. za predošlých 12 mesiacov. Akciový úrok je možné využiť počas celej lehoty splatnosti.

Ak by ste si napríklad požičali 6000 € na 6 rokov, s dohodnutým úrokom 10,90 %, vďaka riadnemu splácaniu Vám ZUNO vráti až 647,28 €.

Akciový úrok pre každého, bez ohľadu na bonitu

zuno_logoZníženie úrokovej sadzby až na 7,90 % ročne môže využiť každý záujemca, ktorý si bude svoje záväzky voči banke plniť riadne a včas. Je to výhodné najmä pre klientov s nižšou bonitou, ktorí musia štandardne splácať pôžičku s podstatne vyšším úrokom.

Akciová ponuka direct banky je časovo limitovaná, platí od 17.3.2015 a končí 14.5.2015 pre úvery vo výške minimálne 2000 € a so splatnosťou 12 mesiacov.

Pri predčasnom splatení, respektíve pri mimoriadnej splátke dlžník prichádza o benefit v podobe vrátenia časti úrokov za predchádzajúce vyhodnocovacie obdobie (predchádzajúcich 12 mesiacov), ako aj na všetky ďalšie nasledovné vyhodnocovacie obdobia.

Aktuálne ponúka odmenu za riadne splácanie aj Sberbank na produkte mojaFÉROVÁpôžička, ktorá vracia pri riadnom splácaní 10 % z výšky poskytnutého úveru, odmenu pre zodpovedných dlžníkov poskytuje aj Raiffeisen Bank, kde výška odmeny závisí od objemu požičanej sumy a lehoty splatnosti.

Všetky ponuky majú však niečo spoločné: na výhody si musíte počkať, nikto Vám ich vopred nedá. Najskôr musíte stanovenú dobu pôžičku riadne splácať, až potom sa dočkáte odmeny. Navyše nesmiete úver predčasne splatiť, inak o benefit prídete. Je to logické – banka sa už pripravuje o časť zisku, ktorý Vám vráti a tak si chce aspoň postrážiť ten zvyšok, ktorý pramení prevažne zo zaplatených úrokov, o ktoré by v prípade predčasného splatenia alebo mimoriadnej splátky úveru prišla.

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia