ZUNO

ZUNO

ZUNO, člen skupiny Raiffeisen Bank International je na slovenskom trhu pomerne novou bankou, s celkom odlišným spôsobom fungovania, na akí sme boli doposiaľ zvyknutí. ZUNO sa profiluje ako online banka, v ktorej všetko vybavíte prostredníctvom internetu. Oslovuje najmä mladých ľudí a ľudí v strednom veku, ktorí majú priateľský vzťah k moderným technológiám a ktorí chcú všetko vybaviť online, bez toho, aby museli osobne navštíviť pobočku banky.

ZUNO zdôrazňuje svoju odlišnosť od kamenných bánk, najmä svojou otvorenosťou a priamosťou. Produkty komunikuje jednoduchým jazykom. V ponuke produktov sa aj bežný človek dokáže zorientovať v priebehu niekoľkých minút. Všetky podmienky sa snaží banka vysvetliť čo najzrozumiteľnejšie a pre lepšie pochopenie vytvára aj video prezentačné materiály, ktoré zaujímavou formou vysvetľujú bankové novinky. Príznačný slogan direct banky: Less bank, more life sa doposiaľ darí napĺňať.

zuno_logoOnline banka ZUNO si uvedomuje, že klienti okrem jednoduchých finančných produktov preferujú finančné inštitúcie, kde neplatia zbytočné poplatky za bežné bankové služby. Preto v ZUNO získate napríklad bežný účet bez poplatkov. V porovnaní s tým, koľko by Vás vyšlo vedenie bežného účtu v tradičných kamenných bankách tak môžete ušetriť až 60-80 € ročne. Stratégia bez zbytočných poplatkov sa týka aj úverových produktov – pôžičky, refinancovania pôžičiek a povoleného prečerpania k bežnému účtu – takzvanej Rezervy. Všetky tieto produkty banka poskytne bez jednorazového spracovateľského poplatku a bez poplatku za vedenie úverového účtu. Sporenie k bežnému účtu je možné vybaviť jednoducho, bez poplatkov a bez viazanosti a s úrokom aktuálne 1,40 % p.a.

Direct banka poskytuje k základným produktom, ktorých zriadenie, vedenie a zrušenie nič nestojí, aj platené verzie, ktoré sú však spoplatnené, ale ktoré na druhej strane poskytujú klientom viac benefitov. Napríklad – Účet ako základná verzia zdarma, kde sú zahrnuté všetky dôležité bankové služby a Účet plus ktorý je síce spoplatnený, ale v cene sú zahrnuté nadštandardné služby ako napríklad Autopilot, ktorý umožňuje automatické presúvanie peňazí na základe nastaveného minimálneho zostatku medzi bežným účtom a sporením, kde je zostatok úročený lepšou úrokovou sadzbou.

ZUNO sa stále snaží priniesť niečo nové, nedávno bol spustený ZUNO mobile banking, ktorý klientom šetrí veľa času. Vďaka tejto aplikácii môžete zaplatiť faktúry rýchlo a pohodlne pomocou skenera. Stačí, ak si faktúru odfotíte a jedným klikom platbu odošlete – nemusíte sa báť toho, či ste správne opísali číslo účtu alebo variabilný symbol. Napriek tomu, že väčšina bankových domov už mobile banking dávno má, ZUNO mobile banking je jedinečný najmä jednoduchým užívateľským rozhraním a širokou škálou funkcií, ktoré klientom zjednodušujú život.

Kontaktné údaje

Názov banky ZUNO BANK AG, pobočka zahraničnej banky
Kontaktné miesto Digital Park II, Einsteinova 23, 851 01 Bratislava

Pracovné dni Po – Pia 10:00 – 16:00

Telefón – Infolinka 02 456 99 999
Email info@zuno.sk
Web www.zuno.sk
Kód banky 8410
SWIFT kód / BIC RIDBSKBX

Read more

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Začínate na Slovensku s podnikaním? Neprehliadnite naše praktické tipy

Podnikanie na Slovensku je plné príležitostí aj výziev. Pre začínajúcich podnikateľov je dôležité poznať základné kroky, ktoré im pomôžu uspieť. Prinášame vám preto prehľad najdôležitejších aspektov, na ktoré by ste nemali zabúdať. Strategické plánovanie a výber právnej formy podnikania Úspech v podnikaní začína detailne vypracovaným podnikateľským plánom. Tento dokument by

By Redakcia